روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوخی های حنیف؛ هنوز ادامه دارد (عکس) از منبع ورزشیها. "

شوخی های حنیف؛ هنوز ادامه دارد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، حنیف که شرایط سنی اش با بازیکنان نساجی نزدیک است رابطه بسیار خوبی با آنها دارد و در بازی های اخیر در تهییج انگیزه بازیکنان به منظور کسب نتیجه تلاش وافری داشته و این تلاش تا به این جای کار نتیجه داده است. حنیف در این بین با بازیکنان حریف هم برخورد گرمی دارد. نمونه اش علی علیپور مهاجم پرسپولیس که در بازی دیشب زننده تک گل پرسپولیس بود. تا چندی پیش این برخوردها در شرایطی انجام می شد که حنیف بازیکن استقلال بود و این برخوردها نشان می دهد مربی جدید استقلال در دوران بازیگری رابطه خوبی علاوه بر هم تیمی ها با بازیکنان حریف به خصوص مازنی ها داشت. حنیف دیروز هم روی نیمکت نساجی آرام و قرار نداشت؛ شاید به این خاطر که بازی با پرسپولیس برای او یک بازی حیثیتی بود. در پایان بازی اما یکی از چهره های شاد استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر بود. این که حنیف چه چیزی به علی علیپور می گوید بر ما مشخص نیست اما هر دو چهره خندان هستند و به طور حتم این به خاطر شوخ طبعی عمران زاده است که گل از گل علی علیپور شکفته؛ حنیف راهش را در نساجی تا به این جای کار درست رفته به این خاطر که تیم مازنی در 7 هفته اخیر ساختار دفاعی خوبی داشته و کم گل خورده و این دفاع در کسب 13 امتیاز دخیل بوده. البته در بازی با فولاد هم دیدیم که این مدافعان بودند که 3 گل برای نساجی زدند تا تیم به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند. عکس: معین نادری

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوخی های حنیف؛ هنوز ادامه دارد (عکس) از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×