روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بدشانسی شجاع برای گل سه امتیازی (عکس) از منبع ورزشیها. "

بدشانسی شجاع برای گل سه امتیازی (عکس)

به گزارش ورزش سه، در دقیقه ۷۰ سانتر بازیکنان پرسپولیس از روی نقطه کرنر علیرضا حقیقی را مجاب به خروج از دروازه کرد که این خروج موفقیت آمیز نبود و توپ با عبور از او به شجاع خلیل زاده رسید. شجاع که با پرشی دیدنی خود را آماده ضربه به توپ می کرد، بالاتر از تمام مدافعان نساجی ضربه سر را زد اما این هدِ او با اختلافی کم به بیرون رفت.خلیل زاده که یکی از مازنی های پرتعداد پرسپولیس به شمار می رود، روز گذشته انگیزه زیادی برای نمایش توانایی های خود داشت و تا آستانه گلزنی هم پیش رفت ولی شانس با او یار نبود و این پرواز بلندش به سود قرمزهای پایتخت تمام نشد.شجاع این بازی بعد از غیبت خود به میادین بازگشت و نشان داد که همچنان مدافعی باکیفیت در سطح فوتبال ایران است. او حالا امیدوار است که بتواند نظر اسکوچیچ را هم جلب کند و به پیراهن تیم ملی برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بدشانسی شجاع برای گل سه امتیازی (عکس) از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×