روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی ها مقابل مجلس تجمع کردند (عکس) از منبع ورزشیها. "

پرسپولیسی ها مقابل مجلس تجمع کردند (عکس)

به گزارش ورزش سه، این هواداران که از طریق فراخوان های مجازی، قرار تجمع برابر مجلس شورای اسلامی را گذاشته بودند، به دلیل تاخیر در پرداخت مطالبات برانکو و همچنین جدایی ستارگان تیم محبوب خود، اعتراض کرده اند و خواستار رسیدگی به مشکلات تیم خود هستند.آن ها بر علیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس شعارهایی را سر دادند و همچنین با شعار «پرسپولیس ایرانیم، آبروی ایرانیم» با لحنی آمیخته به کری خوانی، به موفقیت تیم خود در آسیا اشاره کردند.این در حالی است که هفته گذشته نیز هواداران استقلال در مقابل مجلس تجمع کرده بودند و در نهایت نیز موفق شدند جلسه ای را با اعضای مجلس و با حضور پیشکسوتان خود برگزار کنند.پرسپولیسی ها در این گردهمایی بنرهایی را نیز در دست داشتند. این تجمع از ساعت ۱۰ آغاز شده و پس از یک ساعت همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی ها مقابل مجلس تجمع کردند (عکس) از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×