روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سلطانی‌فر: سرخابی‌ها در 4 سال اخیر بهترین نتایج را گرفتند از منبع ورزشیها. "

سلطانی‌فر: سرخابی‌ها در 4 سال اخیر بهترین نتایج را گرفتند

به گزارش "ورزش سه" مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به ورود باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بورس گفت: حسابرسی سال های مختلف و تهیه گزارش های مالی دو باشگاه با تلاش شبانه روزی انجام شد تا بتوانیم سرخابی ها را به بازار بورس وارد کنیم. این دو باشگاه از گذشته با مشکلات زیادی مواجه بودند و اخیرا هم به خاطر شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی مشکلات بیشتر شده بود و لازم بود که هرچه زودتر اقدامات لازم برای خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس صورت گیرد. کارهای بزرگی در یک سال گذشته انجام گرفت که بعد از سال ها دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بتوانند سند مالکیت ورزشگاه های مرغوبکار و درفشی فر را دریافت کنند.سلطانی فر با رضایت از نتایج دو باشگاه استقلال و پرسپولیس طی مدت حضورش در وزارت ورزش گفت: این دو باشگاه در ۴ سال گذشته هیچگونه بودجه دولتی دریافت نکردند و علیرغم همه مشکلات اقتصادی که وجود داشت سرخابی ها بهترین نتیجه را توانستند در ۴ سال گذشته کسب کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سلطانی‌فر: سرخابی‌ها در 4 سال اخیر بهترین نتایج را گرفتند از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×