روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه کارگزار باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر از منبع ورزشیها. "

بیانیه کارگزار باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر

به گزارش "ورزش سه"، کارگزار باشگاه پرسپولیس بعد از ماجراهای چند روز اخیر و اعتراض بازیکنان و مدیریت تیم نسبت به مشکلات مالی، تصویر چک های پرداختی آن را در اختیار ورزش سه قرار داد و بیانیه ای در این زمینه صادر کرد.شرکت آتیه داده پرداز از ابتدای عقد قرارداد کارگزاری با باشگاه پرسپولیس، در تمام مقاطع حساس و تنگناهای مالی باشگاه، با وجود اینکه به دلیل فراگیری بیماری کرونا و شرایط اقتصادی نامطلوب و تعطیلی لیگ امکان درآمدزایی و انجام امور اقتصادی به نحو مطلوب وجود نداشت در کنار باشگاه مردمی پرسپولیس بوده و تلاش کرده است همواره شفافیت لازم را در ارائه گزارش به هواداران دلسوز داشته باشد. در همین راستا به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که تاکنون به طور مستقیم طی 16مرحله بالغ بر 69.5 میلیارد تومان واریز مستقیم به حساب باشگاه و حدود 5 میلیارد تومان درآمد مستقیم واریز شده به حساب باشگاه (مجموعا بالغ بر 74.5 میلیارد تومان) پرداختی داشته است که برای تنویر افکار عمومی اسناد آن را به شرح ذیل منتشر می نماییم. همچنین در خصوص مسأله بدهی آقای برانکو نیز خود را موظف می دانستیم خارج از زمانبندی تعریف شده با باشگاه، با پرداخت بخشی از بدهی های ایشان با تأمین نقدینگی آن در این مقطع حساس نیز کنار هواداران باشیم چراکه دغدغه هوادار را دغدغه خود می دانیم. بدیهی است کارگزار نقشی در چگونگی هزینه کرد این مبالغ نداشته و ندارد و مسئولیت تصمیم گیری در خصوص این موضوع با مدیریت باشگاه است. امیدواریم همانطور که پرداختی ها منتشر می گردد اسناد هزینه ها نیز در صورت صلاحدید منتشر گردد. همچنین به اطلاع هواداران فهیم می رسانیم شرکت آتیه داده پرداز هیچ پیش شرط عجیب و خارج از عرفی را برای کمک در پرونده برانکو مطرح نکرده است و آنچه خواسته فقط و فقط در راستای همکاری بیشتر با باشگاه برای تحقق اهداف اقتصادی و دستاوردهای بیشتر در درآمدزایی باشگاه بوده است. ظرفیتی که هواداران باید بدانند تا کنون محقق نشده است که اگر شده بود قابلیت پرسپولیس برای درآمدزایی قطعا بیش از آن چیزی است که تا کنون به آن دست یافته است و در صورت همکاریهای همه جانبه، این باشگاه توان آنرا دارد تا هزینه های خود را متناسب با شأن پرسپولیس و هواداران آن پرداخت نماید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه کارگزار باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×