روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین روند پرونده محرومیت عیسی آل کثیر از منبع ورزشیها. "

آخرین روند پرونده محرومیت عیسی آل کثیر

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر، مهاجم جنوبی پرسپولیس که پیش از دیدارهای لیگ قهرمانان به این تیم پیوست و در نهایت نیز موفق شد با ثبت 4 گل سهم زیادی در موفقیت تیمش ایفا کند، به دلیل شادی گلش در جدال با پاختاکور با محرومیت شش ماهه مواجه شد.اکنون بنا بر اعلام بخش حقوقی، باشگاه پرسپولیس همچنان در انتظار ارسال شرح تفصیلی رای محرومیت عیسی آل کثیر است که لایحه اعتراضی خود نسبت به آن را تنظیم نموده و ارسال نماید.در این ارتباط فدراسیون فوتبال ایران در روزهای گذشته در نامه دیگری به کنفدراسیون فوتبال آسیا، این درخواست را یادآور شد.گفتنی است باشگاه پرسپولیس از زمان دریافت شرح تفصیلی رای، سه روز فرصت خواهد داشت تا اعلام کند که به رای صادره اعتراض دارد و پس از آن نیز مهلت 5 روزه برای ارسال لایحه در اختیار باشگاه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین روند پرونده محرومیت عیسی آل کثیر از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×