روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت آل کثیر؛ امروز معاینه می شود از منبع ورزشیها. "

مصدومیت آل کثیر؛ امروز معاینه می شود

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر که بدون برخورد با بازیکنی مصدوم شد و به نظر می رسد به هنگام دویدن دچار چالش شده از ترس مصدومیت از ناحیه رباط یا مینیسک ترجیح داد زمین بازی را ترک کند و میزان مصدومیت او امروز با معاینه پزشک متخصص و هم چنین تصویربرداری از پایش مشخص می شود. کادر پزشکی و کادر فنی تیم امیدوار است این مصدومیت جزیی باشد چرا که در غیر اینصورت مصدومیت از ناحیه رباط و مینیسک او را مدتی از ترکیب تیم دور خواهد کرد. به خصوص اگر با پارگی رباط مواجه شده باشد. عیسی آل کثیر بعد از حضور در پرسپولیس 6 ماه به دلیل رای صادره از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا دور از میادین بود و مصدومیت جدید می تواند این چالش را برای او تکرار کند. بعد از بازی زمزمه هایی مبنی بر مصدومیت او از ناحیه رباط وجود داشت و حتی در اردوی تیم پدیده نیز این خبر پیچیده شد اما نوع مصدومیت و هم چنین میزان آسیب دیدگی این مهاجم امروز و بعد از معاینه دقیق پزشکی مشخص خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت آل کثیر؛ امروز معاینه می شود از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×