روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله تند صدری به انصاری‌فرد درباره قرارداد یحیی از منبع ورزشیها. "

حمله تند صدری به انصاری‌فرد درباره قرارداد یحیی

به گزارش "ورزش سه" یکی از چالش های جدی پیش آمده برای پرسپولیس در ماه های گذشته موضوع رضایت نامه یحیی گل محمدی از باشگاه شهر خودرو است؛ چرا که که حالا با رأی کمیته استیناف پرسپولیس به پرداخت 7 میلیارد و 8 میلیون تومان محکوم شده و مدیران شهر خودرو درخواست پرداخت به روز آن طبق قرارداد منعقد شده و مبلغی حدود 15 میلیارد تومان هستند!مجید صدری شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، با اشاره به قرارداد منعقد شده انتقادات تندی را علیه محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس مطرح کرد و توضیحاتی را در این‎باره ارائه کرد.او در واکنش به صحبت های کاظم اولیایی درباره بدهی پرسپولیس به شهر خودرو گفت: مگر این بدهی قطعی شده است؟ کجا قطعی شده؟ آقای اولیایی شما که ادعای دیانت دارید آقای انصاری‎ فرد یک قراردادی بسته که روزی 10 میلیون تومان ضرر و زیان است. یعنی 4/5 میلیارد شده الان 17 میلیارد تومان! یعنی ما دست هر چی نزول خور را از پشت بسته ایم.صدری در تکمیل صحبت هایش گفت: هوادار ما چرا باید اجازه بدهد که ما چنین عددی را پرداخت کنیم؟ من به آقای حیدرپور هم گفتم که اگر 4/5 میلیارد می خواهد صبح بیاید و مخلص او هم هستیم، چه کسی گفته من روزی 10 میلیارد تومان که آقای انصاری فرد امضا کرده باید خسارت بدهم؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله تند صدری به انصاری‌فرد درباره قرارداد یحیی از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×