روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آجورلو: چرا فدراسیون با استقلال و پرسپولیس این کار را کرد؟ از منبع ورزشیها. "

آجورلو: چرا فدراسیون با استقلال و پرسپولیس این کار را کرد؟

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی آجورلو امروز با حضور در نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در خصوص مشکلات این باشگاه و روند حذف دو باشگاه پرطرفدار پایتخت از رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا ارائه داد.آجورلو در خصوص مسائلی که در این جلسه عنوان شد، در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: در این نشست ابتدا از آقای آقا تهرانی ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس تشکر کردیم که به این موضوع توجه ویژه داشتند و بر اساس نگرانی های مردم با احساس مسئولیت در این خصوص از ما دعوت کردند تا مسئله کنار گذاشتن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از مسابقات آسیایی را مورد ارزیابی و بررسی قرار بدهیم. همچنین آقایان راستینه، قاضی زاده هاشمی و آقای فروردین که همواره این موضوعات را با دقت نظر دنبال می کنند.مدیر عامل باشگاه استقلال اضافه کرد: آنچه مسلم است مسئله حذف دو باشگاه در داخل کشور و توسط کمیته بدوی فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده و دوستان در مجلس هم به این موضوع اشراف کامل دارند. این مسئله حالا به یک مطالبه عمومی مبدل شده که چرا چنین اتفاق تلخی رقم خورده و همکاری لازم با باشگاهها صورت نگرفته است.او یادآور شد: در گام بعدی پس از رد درخواست صدور مجوز حرفه ای کمیته استیناف، صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال سه ماه به ما فرصت داد که مدارک مورد نیاز را تامین و ارائه کنیم که بر اساس وعده و قول همین آقایان ما هم اعلام کردیم مشکلات و نواقص را مرتفع خواهیم کرد و استقلال و پرسپولیس مجوز لازم را دریافت می کنند، اما حالا اعلام می کنند این مجوزی که به ما داده شده اصلا قانونی نبوده و باید تکلیف این مسئله روشن شود.آجورلو تاکید کرد: باید مشخص شود چرا فدراسیون فوتبال و این کمیته ها با استقلال و پرسپولیس چنین کاری را کرده اند؟ چرا این دو تیم حذف شدند و چرا پس از آن سه ماه فرصت برای تکمیل مدارک دادند و حالا که مدارک قبل از پایان آن مهلت تکمیل و ارائه شده می گویند اصلا دادن این فرصت قانونی و منطبق با آیین نامه نبوده است؟او تاکید کرد: علاوه بر موضوعات مرتبط با مسئله پرونده حرفه ای و حذف دو باشگاه در این جلسه، به موضوع مشکلات جاری باشگاه ها و مسائل سال های گذشته پرداختیم که عامل بروز این مشکلات چیست؟ مسئله اصلی و مطالبه امروز ما که مورد تایید AFC هم قرار دارد، درآمدهای مشروع و قانونی فوتبال ازجمله حق پخش و محتوا و تبلیغات محیطی است، مسائلی که جزو حقوق اصلی و درآمد پایدار باشگاه ها به شمار می رود و اگر این موضوع حل شود، مشکلات باشگاه ها در سال های آتی هم مرتفع خواهد شد.مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: امیدواریم با حمایت دولت و مجلس محترم موانع و مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود تا دیگر شاهد انباشته شدن بدهی های گذشته و مسائل و مشکلات سال های قبل نباشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آجورلو: چرا فدراسیون با استقلال و پرسپولیس این کار را کرد؟ از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×