روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین شاداب پرسپولیس برای پایان خوش نیم‌فصل (عکس) از منبع ورزشیها. "

تمرین شاداب پرسپولیس برای پایان خوش نیم‌فصل (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت بعد از یک روز استراحت، تمرین امروز را از ساعت 11 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی مجموعه حضور یافتند و به مدت 20 دقیقه به زدن وزنه زیر نظر مربی بدنساز تیم پرداختند.سپس بازیکنان در زمین چمن حضور یافتند و در قالب سه گروه به تمرین آقا وسط روی آوردند و در قسمت بعدی نیز پاسکاری های بلند در دستور کار قرار گرفت. در بخش بعدی تمرین، حفظ توپ و پاسکاری تحت فشار در بخش کوچکی از زمین انجام شد و فوتبال درون تیمی در برنامه بود که زیر نظر کادر فنی برگزار شد. در تمرین امروز که به مدت 75 دقیقه به طول انجامید، بازیکنان با شادابی و روحیه بالا در تمام بخش ها حاضر بودند.در این تمرین، وحدت هنانوف در بخشی از تمرینات گروهی شرکت کرد و علی شجاعی، امید عالیشاه و حامد پاکدل هم زیر نظر کادر پزشکی برنامه های اختصاصی خود را انجام دادند. عیسی آل کثیر هم که به تازگی با پارگی رباط صلیبی مواجه شده است، چند ماه باید از میادین دور باشد. در پایان تمرین امروز، جشن تولد کوچکی برای امید عالیشاه تدارک دیده شد و کلیه اعضای تیم به او تبریک گفتند.تیم فوتبال پرسپولیس فردا (چهارشنبه) آخرین تمرین خود پیش از بازی با فجر سپاسی را برگزار خواهد کرد و پس از آن، به اردو می رود. سرخ ها بسیار امیدوارند آخرین بازی خود در نیم فصل را که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود با پیروزی پشت سر بگذارند تا با روحیه مناسب خود را آماده ادامه لیگ فشرده این فصل کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین شاداب پرسپولیس برای پایان خوش نیم‌فصل (عکس) از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×