روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لطف بزرگ استقلال در حق پرسپولیس! (عکس) از منبع ورزشیها. "

لطف بزرگ استقلال در حق پرسپولیس! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، 26 سال پیش و در همین حوالی تهران برف سهمگینی را تجربه می کرد و زمین استادیوم آزادی سفیدِ سفید شده بود. پرسپولیس با ستاره های بزرگی مانند علی دایی و فرشاد پیوس در خط حمله خود، در نیم فصل دوم و بعد از بخشیده شدن ستاره های محروم خود از دربی سال گذشته، با استانکو تبدیل به تیمی متفاوت شده و موفق به کسب پیروزی های متوالی می شد. فصل با یورگن گده برای این تیم آغاز شد، اما این سرمربی آلمانی در اوایل فصل و شهریور 74 جای خود را به استانکویی داد که برای اثبات خود به ایران بازگشته بود.اما از سوی دیگر بهمن نیز افت عجیبی را تجربه می کرد و به یکباره روند برتری های این تیم متوقف شد. حتی در مقطعی از فصل فاصله این تیم نوپا با پرسپولیس به 13 امتیاز نیز افزایش پیدا کرد، اما نتایج ضعیف این تیم در نیم فصل دوم و پیروزی ای پیاپی تیم استانکو در نهایت باعث شد قرمزپوشان برای اولین بار بعد از انقلاب موفق به فتح لیگ سراسری ایران در آن فصل بشوند.پرسپولیس در زمین آکنده از برف آزادی پذیرای ملوان بود و در اقدامی جالب، برای اولین بار از توپ نارنجی رنگ برای برگزاری این دیدار استفاده شد. قرمزپوشان در روزی که نمایش چندان خوبی هم نداشتند و در واقع اصلا توپ به راحتی روی زمین حرکت نمی کرد، با نفوذ علی دایی از سمت چپ و ضربه زمینی او موفق به کسب پیروزی شدند.اما 21 دی ماه سال 74؛ استقلال که در آن فصل در نهایت به رتبه سوم رضایت داد، در مقابل بهمن صف آرایی کرد و تیم زردپوش و پرستاره در آن مقطع برای بازگشت به کورس قهرمانی نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه داشت.اما تیم منصور پورحیدری با تمام قوا وارد میدان شده و در نهایت با تک گل ادموند اختر روی ارسال امیر قلعه نویی موفق به کسب سه امتیاز و برتری 0-1 در این دیدار شد.شاید برخی هواداران استقلال در آن مقطع ترجیح می دادند تیم محبوب شان برابر بهمن مدعی مغلوب شود تا رقیب دیرینه به قهرمانی نرسد، اما در نهایت آبی پوشان با این پیروزی راه قهرمانی پرسپولیس را هموار کرده و جدی ترین حریف این تیم را در کورس شکست دادند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لطف بزرگ استقلال در حق پرسپولیس! (عکس) از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×