روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درویش: مشکلات مالی پرسپولیس را حل می‌کنم از منبع ورزشیها. "

درویش: مشکلات مالی پرسپولیس را حل می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس در اولین گفتگوی خود پس از انتصاب به عنوان نفر اول اجرایی باشگاه سرخپوش پایتخت، در خصوص چالش هایش در پرسپولیس گفت: چالش های بسیاری در پیش روست اما امیدواریم با اعضای جدیدی که دکتر سجادی معرفی کردند و استفاده از تمام توان اهالی فوتبال بالاخص دوستداران پرسپولیس، وفاقی را ایجاد کنیم تا مشکلات پیش رو را یک به یک حل کنیم. وی با اشاره به اینکه پرسپولیس با کارگزار فعلی ادامه خواهد داد یا خیر، اظهار داشت: من نمی دانم بحث همکاری با کارگزار را. اما ما یک کارگروه حقوقی و اقتصادی را مشخص کردیم که به موازات هم کار را شروع کنند اگر با اسپانسر فعلی بتوانیم، ادامه دهیم و گروه دیگر اقتصادی را فعال کنیم و اگر قطع همکاری دارند، گروهی از اسپانسرها را که داوطلب حضور در پرسپولیس هستند، به شکلی برنامه ریزی کنیم که بتوانند کمک کنند تا مشکلات عدیده پرسپولیس مرتفع شوند.او در مورد جانشینی صدری عنوان کرد: جا دارد از آقای صدری هم که تا دیروز زحمات باشگاه را برعهده داشتند تشکر کنم و همچنین مدیرانی که از قبل زحماتی برای پرسپولیس کشیدند.درویش با اشاره به تلاش برای بازگشت به لیگ قهرمانان 2022 گفت: این یک سیکل بوروکراسی اداری دارد که باید آن را طی کند و ما از حقوقدانان مجرب که سالها کارشان دعاوی بین المللی است کمک خواهیم گرفت. ما تلاش می کنیم این مشکل حل شود. من می دانم نه تنها باشگاه، بلکه وزارت ورزش و دولت و خانه ملت هم تلاش می کنند تا این مشکل را حل کنند.مدیرعامل پرسپولیس در مورد شایعه انتخاب علی دایی به عنوان جانشین یحیی گفت: اصلا همچین چیزی امکان پذیر نیست و آقای گل محمدی و کادرفنی ما، به زعم خود آقای دایی، این کادرفنی یکی از بهترین کادرهای فنی ایران و آسیاست و ما همکاری بیشتری را هم با آنها خواهیم داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درویش: مشکلات مالی پرسپولیس را حل می‌کنم از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×