روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خروج آل کثیر از فهرست این فصل پرسپولیس از منبع ورزشیها. "

خروج آل کثیر از فهرست این فصل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس فردا در حالی به مصاف فجرسپاسی خواهد رفت که عیسی آل کثیر مهاجم اصلی این تیم به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت. آل کثیر در اوایل نیمه دوم و در تلاش برای تصاحب یک توپ، از ناحیه زانو آسیب دید و خیلی زود مشخص شد که مصدومیت وی از ناحیه رباط صلیبی است.باتوجه به اینکه آل کثیر حداقل شش ماه از میادین دور خواهد بود، بنابراین تا تیر ماه نمی تواند برای پرسپولیس به میدان برود و به عبارتی فصل برای او به پایان رسیده است. یحیی گل محمدی درباره خروج مهاجم جنوبی از فهرست گفت: وضعیت عیسی به نظرم وضعیت خوبی نیست. اگر صد در صد مطمئن بشویم اتفاقی که افتاده پارگی رباط صلیبی است قطعا به نیم فصل دوم نمی رسد و مجبوریم که او را از لیست خارج کنیم.با این حساب و باتوجه به خروج عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس، سرخپوشان سه جای خالی در لیست بزرگسالان خواهند داشت و اگر جدایی رادوشویچ هم قطعی شود، این جای خالی به عدد چهار افزایش خواهد یافت.به نظر می رسد یحیی در نقل و انتقالات نیم فصل باید جذب یک مهاجم و یک دروازه بان ذخیره را در اولویت قرار دهد. همچنین پیش از این گفته می شد که سرمربی قرمزها به جذب مدافع راست و هافبک میانی علاقه دارد که گزینه دوم، احتمالا به خاطر نمایش ضعیف رضا اسدی و جای خالی احمد نوراللهی است.البته پرسپولیس حتی با حضور عیسی آل کثیر نیز در خط حمله ضعف هایی داشت و شاید به همین خاطر یحیی دو مهاجم را در فهرست خود قرار دهد. خصوصا اینکه حامد پاکدل نیز در حد و اندازه های پرسپولیس ظاهر نشده است.نکته مهم اینکه پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس هم باز شده و این تیم باتوجه به اینکه حکم نهایی بدهی از دادگاه عالی ورزش ندارد، می تواند برای خرید بازیکن خارجی هم اقدام کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خروج آل کثیر از فهرست این فصل پرسپولیس از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×