روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روز پُر سمت برای ذوالفقارنسب؛ از فدراسیون تا پرسپولیس! از منبع ورزشیها. "

روز پُر سمت برای ذوالفقارنسب؛ از فدراسیون تا پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، بیژن ذوالفقارنسب که از چهره های نام آشنای فوتبال ایران است، در کسوت مشاور وزیر ورزش مشغول به فعالیت بود و سرانجام بعد از چند وعده عملیاتی نشده درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس، او ظهر امروز خبر از جلسه فوری در محل وزارتخانه برای تعیین تکلیف مدیریت سرخ ها داد.جالب آن که در جریان تصمیم گیری های انجام شده از سوی حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، بیژن ذوالفقارنسب به عنوان یکی از اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس برگزیده شد و او نیز در جلسه فوری هیات مدیره، به عنوان رئیس برگزیده شد تا نقشی جدید در باشگاه پرسپولیس بگیرد.نکته جالب توجه درباره ذوالفقارنسب این که او پیش از آن که در جلسه وزارتخانه سمتی در باشگاه پرسپولیس بگیرد، صبح امروز از سوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عهده دار سمت مهمی شده است!با اعلام حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال و با رأی اعضای هیات رئیسه، بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال برگزیده شده است؛ شریفی در توضیح شرح وظایف این کمیته جدیدالتاسیس اعلام داشته، با حضور برخی از پیشکسوتان خوش نام این کمیته فعالیتش را استارت می زند و امور تیم های ملی را زیر نظر خواهد داشت.جالب اینکه او رییس کانون مربیان نیز هست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روز پُر سمت برای ذوالفقارنسب؛ از فدراسیون تا پرسپولیس! از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×