روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی: درویش باید بداند به چه تیمی آمده است از منبع ورزشیها. "

ترابی: درویش باید بداند به چه تیمی آمده است

به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی پس از پیروزی سخت تیمش برابر فجر گفت: به این برد خیلی نیاز داشتیم و خداراشکر به آن رسیدیم. می دانستیم بازی سختی داریم و هما تمرکزمان را روی این بازی گذاشته بودیم که بتوانیم بعد مساوی با پدیده این سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم همینطور ادامه دهیم و بازی به بازی پیش رویم تا به هدفی که داریم برسیم.او در واکنش به قهرمانی استقلال در نیم فصل گفت: خیلی تا پایان فصل مانده و همه تلاش مان این است تا پایان فصل بهترین عملکرد را داشته باشیم و انشاالله دل هواداران را شاد کنیم.او در مورد سابقه همکاری ای که با درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس داشته بیان کرد: من در سایپا بازی کردم و شرایط در آن تیم خیلی با پرسپولیس متفاوت است و قطعا در حوزه مدیریت هم همین است و آقای درویش باید بداند کجا آمده است. قصد جسارت ندارم ولی اینجا بازیکنان بزرگتری هستند و انتظارات بالاتر است و باید بتوانند آنها را برآورده کنند. امیدوارم با علم بر اینکه می توانند مشکلات را حل کنند آمده باشند و این بچه ها خیلی اذیت شده اند.ترابی راجع به حذف تیم شان از لیگ قهرمانان گفت: ضربه بزرگی برای تیم ها و بازیکنان است و بازیکنان خیلی دوست دارند در آسیا بازی کنند و خودشان را نشان دهند. امیدوارم تا سال دیگر این موضوع را اساسی حل کنند و بتوانیم به لیگ قهرمانان برگردیم.ترابی در پایان راجع به شرایط دریافتی تیم شان گفت: ما قرار بود زمانی که آقای صدری بود پول بگیریم که یک دفعه آقای صدری عوض شد و هیچکس این انتظار را نداشت و امیدواریم آقای درویش هرچه سریعتر مشکلات را حل کند چون واقعا زمان نیست. خیلی وقت است که بچه ها دریافتی نداشته اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی: درویش باید بداند به چه تیمی آمده است از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×