روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی:مدیران قبلی هرکار دل‌شان خواست انجام دادند از منبع ورزشیها. "

حسینی:مدیران قبلی هرکار دل‌شان خواست انجام دادند

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخپوشان پس از انجام یک بازی سخت مقابل فجر در میکسدزون ورزشگاه آزادی در ابتدا به خبرنگاران گفت: یک نیم فصل سخت را پشت سر گذاشتیم ولی خداراشکر امتیازهای خوبی کسب کردیم.او در مورد انتخاب درویش به عنوان مدیر عامل و انتظاراتی که از او دارند گفت: نمی دانم! امیدوارم همه چیز درست شود. ما بیست درصد دریافتی داشتیم و به او گفتیم که نه پارسال پاداشی داشتیم و نه امسال؛ دریافتی امسال مان هم که فقط بیست درصد است.کاپیتان پرسپولیس در مورد حذف تیمش از آسیا گفت: این اتفاق مشخص بود و به چه چیز اعتراض کنیم؟ از دست بازیکنان کاری بر نمی آید. وقتی زمین تمرین نداشته باشیم و هزارتا مشکل داریم این حرف ها دیگر چیست؟ من فقط برای هواداران مان ناراحتم. برای هواداران سخت است ولی باید درست شود. حسینی در پایان گفت: هم باشگاه و هم وزارت، همه مقصرند. متاسفانه مدیران قبلی هرکاری خواستند کردند و کسی هم جلوی آنها را نگرفته و این اتفاق ادامه دار است چون کسی نیست جلوی آنها را بگیرد. انشاالله سپاهان و فولاد موفق باشند. بازی بعدی جام حذفی است و امیدوارم بازی خوبی باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی:مدیران قبلی هرکار دل‌شان خواست انجام دادند از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×