روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری: ما حتی جی پی اس هم در تمرین ندارم از منبع ورزشیها. "

مطهری: ما حتی جی پی اس هم در تمرین ندارم

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری مربی پرسپولیس در پایان بازی برابر فجرسپاسی و برتری مقابل این حریف گفت: در ۱۵ هفته، ۳۲ امتیاز، عملکرد خوبی است اما ما پرسپولیس هستیم و باید ذهن برنده داشته باشیم و شرایط خود را بهتر کنیم. پرسپولیس مشکلات زیادی دارد اما ما باید کار خود را به بهترین شکل انجام دهیم.او ادامه داد: تیم ما حتی GPS ندارد تا شرایط بازیکنان را مورد سنجش قرار دهیم تا ببینیم شرایط بازیکن چه زمانی بهتر می شود.مطهری درباره انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: ما مشکلات مالی داریم. من به بازیکنانم تبریک می گویم. اولویت ما مسائل مالی نیست اما مشکل مالی به تیم لطمه می زند. ما سعی کردیم جنگجو باشیم و به بهترین شکل کار خود را انجام دهیم.مربی پرسپولیس درباره عملکرد تیمش در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر گفت: آخر فصل مهم است که جایگاه مناسبی داشته باشیم. ما نشان دادیم که در نیم فصل دوم بهتر هستیم اما باید شرایط خود را باز هم بهتر کنیم. در نیم فصل یار گرفتن خیلی سخت است. ما می ترسیم از بازیکنان تاجیک خود استفاده کنیم و این کار ما را سخت کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری: ما حتی جی پی اس هم در تمرین ندارم از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×