روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شادی گل خاص ترابی بعد از گل بحث برانگیز (عکس) از منبع ورزش سه. "

شادی گل خاص ترابی بعد از گل بحث برانگیز (عکس)

نخستین گل فصل جدید تیم پرسپولیس سوژه اظهارنظر های مختلف از زاویه داوری شد.

به گزارش ورزش سه، شب گذشته در بازی افتتاحیه لیگ نوزدهم، تیم پرسپولیس موفق شد پارس جنوبی جم را در ورزشگاه آزادی با یک گل شکست دهد.تک گل پرسپولیسی ها توسط بازیکنی به ثمر رسید که یکی از بهترین های زمین بود. مهدی ترابی فصل جدید را به همراه بازیکنانی مثل شجاع خلیل زاده و احمد نوراللهی خیلی خوب شروع کرد. وینگر تکنیکی سرخ ها از همان دقایق ابتدایی بازی یکی از بازیکنان پرکار تیم پرسپولیس بود و سرانجام با زدن یک گل زیبا، روز خوب خود را تکمیل کرد.ضربه ترابی هرچند خیلی تر و تمیز وارد دروازه فرناندو دخسوس شد، اما نحوه به ثمر رسیدن گل، باعث شد اختلاف نظرهایی بر سر آفساید بودن یا نبودن آن پیش بیاید. زمانی که علی علیپور توپ را به سمت دروازه پارس برد، مهدی ترابی در موقعیت آفساید قرار داشت. اما ابتدا مدافع پارس یک ضربه به توپ زد و پس از آن ترابی توپ را از این بازیکن گرفت. اختلاف نظری که در این صحنه ایجاد شد، در این مورد بود که آیا ضربه بازیکن تیم پارس جنوبی به توپ آگاهانه بوده و آفساید ترابی را ملغی می کند یا اینکه این ضربه غیر عمد بوده و ترابی در موقعیت آفساید قرار داشته است.البته با این وجود، کارشناسان داوری در نهایت سالم بودن گل ترابی را تایید کردند.نکته دیگری که در این لحظه از بازی مشهود بود، شادی پس از گل ترابی بود. وینگر ملی پوش پرسپولیس شبیه به خیلی از شادی گل ها بوسه ای به سمت دوربین ها فرستاد اما بوسه او با سه انگشت، به نوعی حاوی یک پیام و نشان دهنده سه قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ ایران بود. ترابی حالا با انگیزه ای فراوان فصلی را در دوران فوتبالی خود آغاز کرده که می تواند آبستن جهش و پیشرفت های بسیاری برایش باشد.عکس ها از حامد عراقی و امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شادی گل خاص ترابی بعد از گل بحث برانگیز (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×