روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کمیته داوران به قضاوت بنیادی‌فر در دربی 90 از منبع ورزش سه. "

واکنش کمیته داوران به قضاوت بنیادی‌فر در دربی 90

رییس کمیته داوران به احتمال قضاوت موعود بنیادی فر در دربی شماره 90 واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، از روز گذشته مسائلی درباره قضاوت دربی پایتخت در هفته چهارم لیگ برتر توسط موعود بنیادی فر شنیده می شود. در این خصوص گفته می شود که کمیته داوران به جمع بندی رسیده تا سوت این مسابقه را به دست بنیادی فر بدهد و این داور بین المللی ایران برای اولین بار مسابقه استقلال و پرسپولیس را قضاوت کند.در این خصوص هدایت ممبینی رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم صحبت کرده و جالب اینکه قضاوت بنیادی فر را تکذیب نکرده است. او به باشگاه خبرنگاران گفت: «تا روز برگزاری دربی فاصله زیادی داریم و شاید تا آن زمان اتفاق های زیادی در مسابقات لیگ برتر، لیگ یک و مسابقات آسیایی رخ بدهد. هر زمان به دربی نزدیک شویم، گزینه مدنظرمان را انتخاب می کنیم. داوران حاضر در فهرست الیت و برخی داوران با تجربه مان نامزد قضاوت دربی هستند.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کمیته داوران به قضاوت بنیادی‌فر در دربی 90 از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×