روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت هافبک مصدوم به تمرینات گروهی تراکتور از منبع ورزش سه. "

بازگشت هافبک مصدوم به تمرینات گروهی تراکتور

هافبک دفاعی تراکتور به تمرینات گروهی تیمش برگشت.

به گزارش "ورزش سه"، اکبر ایمانی که چند روز مانده به شروع لیگ برتر نوزدهم در تمرینات تراکتور دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست مقابل نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ برتر به میدان برود، از روز گذشته با استارت دور دوم تمرینات تراکتور کارش را شروع کرد.ایمانی بعد از مدتی که زیر نظر کادر پزشکی تمرین می کرد، از دیروز در تمرینات گروهی تراکتور حضور یافت تا مشخص شود پای مصدومش بهبود یافته و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. بر این اساس او می تواند در هفته سوم مقابل ذوب آهن با صلاحدید کادرفنی تراکتور به میدان برود.در دو بازی گذشته رضا اسدی و احسان حاج صفی در پست هافبک تدافعی برای تراکتور بازی کردند و کارشان را جلو بردند. حال با بازگشت ایمانی باید دید آیا دنیزلی به ترکیب هافبک دفاعی های خود دست می زند یا اینکه با همان نفرات قبلی تیمش را به زمین می فرستد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت هافبک مصدوم به تمرینات گروهی تراکتور از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×