روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گودرزی: پارس جنوبی امسال همه را غافلگیر می‌کند از منبع ورزش سه. "

گودرزی: پارس جنوبی امسال همه را غافلگیر می‌کند

هافبک باتجربه پارس جنوبی جم اعتقاد دارد با حضور فراز کمالوند در راس کادرفنی تیمش نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب می کند.

شهرام گودرزی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط پارس جنوبی در پایان هفته دوم لیگ برتر عنوان کرد: ما از نظر فنی شرایط خوبی داریم. تمرینات تیم در سطح بالایی دنبال می شود و کارمان را برای ادامه فصل انجام می دهیم. همه چیز خوب پیش می رود و انشاالله در آینده شرایط برایمان بهتر هم می شود.وی ادامه داد: در دو بازی قبلی ما مقابل دو تیمی قرار گرفتیم که جزو مدعیان قهرمانی هستند و همه می دانند پرسپولیس و ذوب آهن از نظر امکاناتی و تجربی چقدر قوی تر از تیم ما هستند. با این حال دو بازی خیلی خوب جلوی این تیم ها انجام دادیم. مقابل پرسپولیس بدشانس بودیم که موقعیت هایمان گل نشد و روی یک غفلت گل خوردیم و باختیم. واقعا شایسته باخت نبودیم. جلوی ذوب آهن هم شایسته پیروزی بودیم و فکر می کنم داوری روی بازی تاثیرگذار بود. با این حال این دو بازی تمام شده و از حالا به بعد باید برای موفقیت در بازی های پیش رو تلاش کنیم.بازیکن باتجربه پارس جنوبی با اشاره به مصدومیت خودش تاکید کرد: من قبل از بازی با ذوب آهن در تمرینات دچار آسیب دیدگی شدم و در این دیدار غایب بودم. تمرینات اختصاصی ام را شروع کردم و فکر می کنم تا دیدار با گل گهر سیرجان آماده شوم. شک نکنید انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب پارس جنوبی دارم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.گودرزی که در گذشته نیز سابقه کار کردن با فراز کمالوند را داشته، درباره تجربه دوباره همکاری با این مربی گفت: آقافراز مربی بادانشی است و این را همه می دانند. سوابقش مشخص است و من نباید از او تعریف و تمجید کنم. با توجه به تغییراتی که در ترکیب تیم داشتیم، کمی زمان می برد که هماهنگ شویم اما در آینده شرایط برایمان بهتر می شود و شک نکنید با بازی های زیبا می توانیم همه را غافلگیر کنیم. ما در دو بازی گذشته نیز عملکرد خوبی داشتیم و حتی مقابل ذوب آهن کاملا سرتر از حریف بودیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گودرزی: پارس جنوبی امسال همه را غافلگیر می‌کند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×