روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با تمام اعضا از منبع ورزش سه. "

جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با تمام اعضا

صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور محمدحسن انصاری فرد، ایرج عرب، مهرداد هاشمی، مهدی محمدنبی و علی رغبتی تشکیل جلسه داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس از امروز تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز می کند اما ساعاتی پیش از شروع تمرین شاگردان کالدرون، اعضای هیئت مدیره به همراه مدیرعامل در ساختمان باشگاه تشکیل جلسه دادند و پس از بررسی گزارش کار انصاری فرد، تصمیم هایی را اتخاذ کردند.این نخستین جلسه هیئت مدیره پرسپولیس پس از مدیرعاملی محمدحسن انصاری فرد بود. در روزی که وی به عنوان مدیر قرمزها منصوب شد، غیبت مهدی محمدنبی توجه ها را به خود جلب می کرد اما این عضو پرسروصدای هیئت مدیره در جلسه امروز حضور یافت تا نشان دهد همچنان در این پست خواهد ماند. پیش از این شایعه مخالفت نبی با انصاری فرد شنیده می شد چرا که بسیاری او را گزینه مدیرعاملی می دانستند و باتوجه به نافرجام ماندن این اتفاق، عده ای اعتقاد داشتند که وی نسبت به وزارت ورزش گلایه هایی داشته و تمایل ندارد در باشگاه بماند.نکته مهم دیگر این که مهرداد هاشمی نیز در جلسه امروز حضور داشت. او مدت ها عضو غایب هیئت مدیره پرسپولیس بود و تصور می شد که کارش در خیابان شیخ بهایی به پایان رسیده اما وی در جلسه صبح روز چهارشنبه حاضر شد.انصاری فرد مدیرعامل جدید پرسپولیس که با 7 وعده مهم کار خود را آغاز کرد، گزارشی از اقدامات خود را به 4 عضو هیئت مدیره ارائه کرد و بررسی هایی در این زمینه انجام داد. مهم ترین بحث جلسه امروز، پیرامون اخذ مجوز حرفه ای بود که حالا مهم ترین چالش انصاری فرد نیز محسوب می شود.پیش تر نزدیکان محمدحسن انصاری فرد خبر از تصمیم او برای قطع همکاری با اسپانسر مشترک داده بودند. امروز در خصوص «اسپانسر جدید» نیز بحث هایی مطرح شد که البته نتیجه مشخصی نداشت.هیئت مدیره در جلسه ای که ساعتی پیش به پایان رسید تصمیماتی را اتخاذ کرد که به زودی باشگاه را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. کاشانی پیشکسوت تیم پرسپولیس که در سال های اخیر پای ثابت هیئت مدیره بود، به دلیل عمل جراحی در جلسه امروز غیبت داشت. او همچنان رئیس هیئت مدیره محسوب می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با تمام اعضا از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×