روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله به مهدی طارمی اینبار در لیگ پرتغال از منبع ورزش سه. "

حمله به مهدی طارمی اینبار در لیگ پرتغال

هواداران پرتغالی اسپورتینگ لیسبون نشان دادند در حمله فضای مجازی دست کمی از همتایان ایرانی خود ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، درخشش جالب توجه مهدی طارمی در لیگ پرتغال طی سه هفته اخیر اکنون برای او دردسرساز شده است و مورد حمله هواداران اسپورتینگ لیسبون در فضای مجازی قرار گرفته است.طارمی که در دیدار هفته سوم لیگ پرتغال نمایش درخشانی برابر حریف صاحبنام داشت و با گرفتن سه پنالتی از این تیم، زمینه ساز پیروزی تیمش شد، با خشم هواداران اسپورتینگ مواجه شده است.این باخت که تبعات بزرگی برای تیم صاحبنام پرتغالی داشت و منجر به کنار گذاشتن سرمربی باتجربه و باسابقه اسپورتینگ شده، با هجوم هواداران این تیم به صفحه مجازی مهدی طارمی همراه شد. مارسل کایزر سرمربی مشهور باشگاه اسپورتینگ لیسبون تنها بعد از چهار بازی از آغاز فصل جدید جایگاهش را از دست داد تا اولین مربی اخراجی پریمیرلیگ پرتغال لقب بگیرد.مهاجم آماده این روزهای فوتبال ایران در لیگ پرتغال که هفته گذشته در این تیم موفق به ثبت هت تریک شده بود، اینبار آتش بازی خود را با گرفتن سه پنالتی برابر اسپورتینگ تکمیل کرد و البته باعث شد تا کواتس مدافع سرشناس اروگوئه ای با اشتباهات خود از زمین بازی نیز اخراج شود.اکنون هواداران اسپورتینگ با حمله بی سابقه به صفحه اینستاگرامی این بازیکن، ضمن انتقاد از شیوه گرفتن پنالتی او، این مهاجم ایرانی را مورد انتقاد قرار داده اند. یکی از عجیب ترین کامنت های هواداران اسپورتینگ خطاب به این بازیکن این است: امیدوارم مهدی طارمی به ایران برگردد و کشته شود! او یک فریبکار (دایو زن) حرفه ای است.مهدی طارمی که پیش از این در فوتبال ایران و در ترکیب پرسپولیس نیز موفق شده بود بارها از مدافعان حریف پنالتی بگیرد و با حرکات انفجاری و غیرقابل پیش بینی خود در لیگ ستارگان نیز در این مساله موفق ظاهر شده، این روزها به کابوس لیگ پرتغال تبدیل شده است و البته این نکته را نباید فراموش کرد که طارمی با رفتارهای خود چندان غریبه با این کامنت ها و تهدیدها نیست و مشکلی با آن نخواهد داشت.طارمی که در 27 سالگی در نهایت به رویای حضورش در فوتبال اروپا دست یافته، پیش از این مدعی شده بود ریوآوه یکی از اهداف اوست و به دنبال این خواهد بود با درخشش در این تیم، فضای حضور در تیم مطرحی را در قاره سبز برای خود فراهم سازد. او اکنون با درخشش در ترکیب تیمش و تاثیر بالا در نتایج و گل هایی که آنها به ثمر رسانده اند، امیدوار است این هدف برایش تحقق یابد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله به مهدی طارمی اینبار در لیگ پرتغال از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×