روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا دژاگه دیرتر از سایرین به تیم‌ملی دعوت شد؟ از منبع ورزش سه. "

چرا دژاگه دیرتر از سایرین به تیم‌ملی دعوت شد؟

اشکان دژاگه روز گذشته به عنوان بیست و چهارمین بازیکن پا به تیم ملی گذاشت. این اتفاق در حالی افتاد که سه روز از اردوی جدید تیم ملی می گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، در این که اشکان دژاگه از ابتدا در لیست تیم ملی برای حضور در اردوی اخیر بود شکی نیست اما اینکه چرا وی دیرتر از سایرین و به عنوان آخرین نفر در آخرین روز اردوی تهران دعوت شد جای سؤال دارد. هرچند گمانه زنی ها دراین باره زیاد است وخیلی ها معتقدند ممکن است مصدومیت یکی از بازیکنان و احتمال عدم رسیدن وی به بازی برابر هنگ کنگ باعث شده تا مارک ویلموتس (یا فدراسیون فوتبال) اقدام به دعوت از گزینه بعدی خود کرده تا جایگزین شود که البته این احتمال بسیار کم است چراکه در این صورت از اعلام نام بازیکن مصدوم شده ترسی وجود نداشت و می شد بازیکن مصدوم را در تهران گذاشت و با نفر جدید به سفر رفت.ساعاتی قبل از اعلام لیست جدید تیم ملی، سخنگوی تیم ملی، امیر علوی به عنوان مهمان تلفنی روی خط یکی از برنامه های ورزشی سیما رفت و عنوان کرد تا فردا لیست 23 یا 24 نفره تیم ملی اعلام خواهد شد و بازیکنان دعوت شده باید تا روز یکشنبه خود را به محل اردو معرفی کنند.نقل قول عنوان شده از سخنگوی تیم ملی نشان می دهد از همان ابتدا لیست تیم ملی 24 نفره بوده و اشکان دژاگه هم یکی از بازیکنان موردنظر محسوب می شد اما یک اتفاق باعث شد تا نام او به صورت مقطعی از لیست تیم ملی کنار گذاشته شود و پس از مشخص شدن وضعیت وی، اتوماتیک وار پا به لیست نفرات دعوت شده گذاشت تا او نیز مسافر هنگ کنگ شود.حالا سؤال اصلی دراین باره مربوط به چرایی عدم حضور اشکان از روز اول در لیست تیم ملی بوده که مهم ترین احتمال در این میان مشخص است یک مصدومیت بد موقع (در جریان دیدار برابر پرسپولیس که درنهایت باعث تعویض اشکان از بازی شد)، خروج مقطعی نام او از لیست تیم ملی را به همراه داشت. این موضوع تا سه روز پس از آغاز دور جدید اردوی تیم ملی ادامه داشت که درنهایت بهبودی اشکان باعث شد تا او بازهم پا به اردوی تیم ملی بگذارد.البته احتمال مصدومیت و بهبودی دژاگه که موجبات دعوت وی به تیم ملی را به دنبال داشت از سوی هیچ یک از مسئولان کنار تیم تأیید یا تکذیب نشد و به همین دلیل می توان موضوع عنوان شده را احتمالی برای دعوت از اشکان بیان کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا دژاگه دیرتر از سایرین به تیم‌ملی دعوت شد؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×