روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شمشیر دولبه سریع‌ترین داربی تاریخ از منبع ورزش سه. "

شمشیر دولبه سریع‌ترین داربی تاریخ

نودمین داربی پایتخت قرار است در آخرین روز تابستان برگزار شود؛ مسابقه ای که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، باز هم مثل سال گذشته 2 سرمربی خارجی نقش اصلی آن را ایفا خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از همشهری ،گابریل کالدرون و آندره آ استراماچونی در حالی از ابتدای فصل روی نیمکت پرسپولیس و استقلال نشسته اند که قرعه کشی امسال، سریع ترین شهرآورد تاریخ لیگ برتر را پیش روی شان قرار داده است؛ بازی در هفته چهارم! حالا فقط2 هفته تا موعد انجام این مسابقه باقی مانده، رقابتی که نتیجه آن تأثیر بی ‎نظیری روی آینده کاری هر دو مربی خواهد گذاشت. هم کالدرون و هم استراماچونی فصل را با فراز و نشیب آغاز کرده اند. استراماچونی علاوه بر اینکه با مدیران استقلال درگیری های زیادی دارد، از 2بازی اول هم فقط یک امتیاز گرفته که اصلا جالب نیست. کالدرون هم به خاطر باخت در تبریز تحت فشار است؛ شکستی که نخستین رگه های تردید را در دل بخشی از هواداران و کارشناسان به وجود آورد. این یعنی شرایط هر دو مربی دشوار است. در این وضعیت داربی زودهنگام، هم می تواند به منزله تیر خلاص باشد و هم میانبری به سمت بهشت. اگر این بازی مساوی نشود، با قاطعیت می توان گفت مربی برنده آن می تواند تا مدت ها زیر سایه حمایت هواداران، با آرامش و امنیت به کار خود ادامه بدهد.تجربه نشان داده پیروزی در داربی برای مربیان معجزه می کند. وقتی برانکو نخستین داربی اش را در آخرین هفته لیگ چهاردهم با پیروزی پشت سر گذاشت، این موفقیت چنان حاشیه امنیتی برای او ایجاد کرد که مردم با وجود ناکامی در هفته های آغازین لیگ پانزدهم همچنان پای او ایستادند. بردن داربی حتی به یکی مثل حمید درخشان هم «وقت اضافه» داد. درخشان از روز اول کارش در پرسپولیس به خاطر شکل جانشینی اش با علی دایی به شدت تحت فشار بود و هر روز در مورد عزلش گمانه زنی می شد. با وجود این، پیروزی او در داربی روز دوم آذر 93باعث شد مدیران و هواداران پرسپولیس تا 16فروردین 94به این مربی فرصت کار دوباره بدهند. وقتی حمید درخشان در اثر بردن داربی می تواند از خشمگین ترین پرسپولیسی های تاریخ یک مجال سه ماهه جدید بگیرد، این اعتبار برای امثال کالدرون و استراماچونی چقدر خواهد بود؟خیلی امیدواریم که 2 مربی آرژانتینی و ایتالیایی اهل محافظه کاری های رایج ایرانی ها در داربی نباشند. به سبک مربیگری شان هم نمی خورد که بازیکنان شان را 90 دقیقه برای زیر توپ زدن به زمین بفرستند. بنابراین احتمال جذاب شدن داربی 31 شهریور بسیار زیاد است. با بازنده احتمالی آن مسابقه کاری نداریم، اما مربی برنده تازه بعد از سوت پایان معنی آرامش و بردباری هواداران را خواهد فهمید. حیف است اگر کالدرون یا استرا این فرصت را از دست بدهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شمشیر دولبه سریع‌ترین داربی تاریخ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×