روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور بعد از روزهای پرحاشیه (عکس) از منبع ورزش سه. "

علیپور بعد از روزهای پرحاشیه (عکس)

مهاجم پرسپولیس در نهایت در این تیم به حضورش ادامه می دهد و باید به دنبال بالا بردن تمرکز و نمایش درخشان در ادامه مسیرش با پیراهن شماره 70 باشد.

به گزارش "ورزش سه"، علیپور که طی دو فصل گذشته نمایش موفقی از حیث گلزنی در این تیم به جا گذاشته، ابتدای فصل و در نقل و انتقالات به دنبال جدایی بود و در نهایت اما در این تیم به کار ادامه داد. او اما بعد از دو هفته حضور در پرسپولیس به دنبال حواشی و هجمه ای که علیه اش شکل گرفته بود، بار دیگر سودای جدایی سر داد و روزهای پرحاشیه ای را بعد از جدال با تراکتور پشت سر گذاشت.در نهایت اما با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، او باید به مفاد یکساله قراردادش با این تیم متعهد باشد و کارش را در جمع سرخپوشان ادامه دهد. علیپور که اکنون با 62 گل برترین گلزن این تیم در تاریخ لیگ برتر محسوب می شود، به دنبال این است که در ادامه مسیر و با توجه به بازی های حساسی که سرخپوشان در پیش دارند، بار دیگر اعتماد سکوها و هواداران را به دست بیاورد و موفق شود جشن گل های خود را با پیراهن این تیم برپا کند.مطمئنا در ادامه مسیر و با جا افتادن تاکتیک مدنظر کالدرون و سود بردن بهتر از هافبک ها برای تغذیه تیم، این بازیکن قادر خواهد بود نمایش بهتری در خط هجومی با گلزنی هایش به جا بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور بعد از روزهای پرحاشیه (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×