روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بوژیدار و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

بوژیدار و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان تعطیلات به تمرینات این تیم بازگشته تا در رقابت برای ادامه فصل قرار گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، بوژیدار رادوشوویچ که در اولین دیدار فصل با توجه به محرومیت بیرانوند فرصت حضور در دروازه پرسپولیس را به دست آورده بود، موفق شد اولین کلین شیت فصل را به نام خود کند. با این حال با پایان محرومیت بیرانوند، گلر شماره یک و ملی پوش بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد و برابر تراکتور به میدان رفت.بوژیدار اکنون در پایان تعطیلات کوتاه مدت، بار دیگر به تمرینات بازگشته و در رقابت برای ادامه فصل قرار گرفته و این در حالیست که بیرانوند به اردوی تیم ملی ملحق شده است. محسن سیدی، مربی دروازه بانان این فصل پرسپولیس که همانند دوران حضورش در نفت تهران، دو گلر آماده و دو مدعی جوان را در اختیار دارد، علیرغم فشارها و هجمه هایی که متحمل می شود، با تمرکز روی کار خود به دنبال این است تا شاگردانش نمایش موفقی از خود به جا بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بوژیدار و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×