روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکرار شوی حسین کعبی در تمرین تراکتور(عکس) از منبع ورزش سه. "

تکرار شوی حسین کعبی در تمرین تراکتور(عکس)

نمایشی که در پرسپولیس حسین کعبی اجرا کرد حالا سالها بعد در تمرین تراکتور انجام شد.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین روز گذشته تراکتور در تبریز حاشیه های جذابی را به خود اختصاص داده بود. این تمرین در فضایی کاملا شاد و دوستانه برگزار شد و بازیکنان حاضر با روحیه ای بالا آیتم های مورد نظر مصطفی دنیزلی را اجرا کردند.بخشی از تمرین اما اختصاص به انجام یک بازی قدیمی ایرانی ها داشت. بازی ای که از قدیم الایام در ایران به نام «جفتک چارکش» شناخته می شود و خیلی از کودکان ایران با آن خاطرات فراوانی دارند. از این رو در تمرین روز گذشته نیز بازیکنان این بازی را در بخشی از تمرین انجام دادند که فضای شادابی را ایجاد کرد.طی این بازی نفرات با فاصله های کوتاه صف می کشند و به نوبت از روی سر نفر جلویی می پرند. نکته قابل توجه این بود که سال ها قبل در پرسپولیس نیز این بازی مورد توجه بود. حتی یکبار حسین کعبی بعد از باز کردن دروازه حریف توسط کریم باقری شادی گل خود را اینگونه انجام داد و از روی سر اسطوره پرسپولیس در جریان بازی پرید.حالا 12 سال بعد از روزهایی که دنیزلی سرمربی پرسپولیس بود، در تیم تحت هدایت او بازیکنان تراکتور در تمرین اینگونه از روی سر نفرات دیگر پریدند و خاطرات بسیاری از ایرانی ها را زنده کردند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکرار شوی حسین کعبی در تمرین تراکتور(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×