روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خداحافظی گلزن خاطره ساز مسجدسلیمان با فوتبال از منبع ورزش سه. "

خداحافظی گلزن خاطره ساز مسجدسلیمان با فوتبال

گل کیومرث چراغی برایر پرسپولیس در ورزشگاه ازادی و سپس دستمال بازی وی برای شادی گل هیچگاه از ذهن هواداران خوزستانی به خصوص مسجدسلیمانی ها پاک نمی شود.

به گزارش "ورزش سه، کیومرث چراغی مدافع راست سابق تیم نفت مسجدسلیمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و کفش هایش را آویخت.این بازیکن که در لیگ چهاردهم برابر پرسپولیس گلزنی کرده بود و دستمال بازی او در ورزشگاه آزادی هنوز در خاطر فوتبالدوستان مانده، در این باره گفت: در چند سال اخیر چند عمل جراحی روی پایم انجام دادم و طبق نظر دکتر کیهانی این تصمیم سخت را گرفتم و فوتبال را کنار گذاشتم، از همه مربیانم در طول دوران فوتبالم تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانم در عرصه مربی گری جواب زحماتشان را بدهم و روسفیدشان کنم.وی درباره آینده فوتبالی اش نیز گفت: صحبت های خوبی با اقای محمد حسین پور مدیرعامل تیم پرسپولیس نوین دزفول و همچنین اقای پوراسلام مربی این تیم داشته ام تا کارم را از لیگ سه شروع کنم و امیدوارم که در کنار مجموعه خوب پرسپولیس نوین دزفول بتوانیم به لیگ دو کشور صعود کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خداحافظی گلزن خاطره ساز مسجدسلیمان با فوتبال از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×