روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش ماهینی برای بازگشت در دربی (عکس) از منبع ورزش سه. "

تلاش ماهینی برای بازگشت در دربی (عکس)

حسین ماهینی مدافع راست تیم پرسپولیس تلاش می کند تا در دیدار دربی به میادین بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، فصل گذشته در بازی با استقلال بود که برخورد شدید بازیکن تیم آبی پوش با حسین ماهینی منجر به پارگی رباط صلیبی این بازیکن و دوری چند ماهه او از میادین شد. با این حال ماهینی در آخرین بازی لیگ برای چند دقیقه در مقابل پارس جنوبی بازی کرد تا نشان دهد آماده بازگشت به میادین است.اما یک مصدومیت نا به هنگام در کوران فصل نقل و انتقالات باعث شد تا مدافع راست شماره 13 دوباره خانه نشین شود. این در شرایطی بود که شایعات بسیار زیادی نیز در شبکه های اجتماعی و حتی رسانه های رسمی علیه این بازیکن شکل گرفت اما در نهایت ماهینی دوران سخت را پشت سر گذاشت و حالا به نظر می رسد دوباره مهیای بازی در مسابقات رسمی است.پرسپولیسی ها حدود دو هفته بعد در مقابل استقلال قرار می گیرند و این بهترین فرصت برای حسین ماهینی است تا به مسابقات بازگردد. این بازیکن اهل بوشهر که کاپیتان دوم پرسپولیس محسوب می شود، اکنون در تمرینات گروهی حضور دارد اما کالدرون به او گفته که لازم نیست فعلا با فشار حداکثری بازی کند. در نهایت باید دید آیا ماهینی چه زمانی در بازی رسمی حضور خواهد یافت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش ماهینی برای بازگشت در دربی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×