روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیری به دنبال بازگشت به جایگاهش در پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

شیری به دنبال بازگشت به جایگاهش در پرسپولیس

مدافع پرسپولیس بعد از دو هفته دوری از ترکیب اصلی، اکنون امیدوار است برابر تیم سابقش شانس بازگشت به ترکیب را به دست بیاورد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شیری که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به پرسپولیس پیوسته، طی دو دیدار اخیر از سوی کالدرون در ترکیب اصلی قرار نگرفته و جای خود را به سیامک نعمتی داده است. کالدرون با این تغییر خود به دنبال سود بردن بیشتر از خصوصیات تهاجمی نعمتی بوده است. اتفاقی که البته نعمتی نیز به خوبی از پس آن برآمده بود و در دو دیدار مقابل سپاهان و شهرخودرو نمایش چشم نوازی در این پست داشته است.با این حال شیری که روند باثباتی طی فصول اخیر در نفت تهران و پیکان از خود به جا گذاشته بود، نمی خواهد سریال نیمکت نشینی اش در این تیم ادامه یابد و امیدوار است شرایط را به شکلی پیش ببرد که جایگاه خود در سمت راست دفاعی را بار دیگر مستحکم کند.پرسپولیس این هفته برابر پیکان قرار خواهد گرفت و شیری امیدوار است برابر تیم سابق خود شرایط بازگشت به ترکیب را به دست بیاورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیری به دنبال بازگشت به جایگاهش در پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×