روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو از تیم جدیدش راضی است از منبع ورزش سه. "

برانکو از تیم جدیدش راضی است

با وجود محرومیت از فعالیت در بازار تابستانی نقل و انتقالات، سرمربی پرسپولیس از خریدهای این باشگاه و تیم جدیدش راضی به نظر می رسد.

به گزارش "ورزش سه"، این رضایت البته ادعایی است که خودِ باشگاه نشین ها مطرح کرده اند و برای تایید آن، باید تا بازگشت برانکو ایوانکوویچ صبر کنیم. البته تقریبا دلیلی هم برای نارضایتی وجود ندارد.سرمربی کروات پرسپولیس پیش از سفر به تعطیلات گفته بود که تیمش به بازیکنان جدید زیادی احتیاج ندارد و با جذب دو سه بازیکن و حفظ بازیکنان فعلی، همه چیز ایده آلش خواهد بود.حالا هم اگر صادق محرمی و فرشاد احمدزاده را همانطور که گفته بود از ذهنش بیرون کند، جایی برای نگرانی نخواهد ماند. او حتما بیشتر از اینکه نگرانِ جای خالی این دو بازیکن باشد، از بازگشت کمال خوشحال است و برای این خوشحالی دلیل واضحی دارد؛ ربیع خواه تا اواخر نیم فصل باید بیرون بنشیند و ماهینی هم از آنجا که باید جای خالی محرمی در دفاع راست را پر کند، دیگر نمی تواند هافبک دفاعی باشد.جای احمدزاده را هم قرار است عالیشاه پر کند. فصل را که به نیمه برسانیم، دست آقای سرمربی از این هم پرتر می شود چرا که مهدی شیری و مهدی شریفی هم می توانند بازی کنند و مهم تر از همه، بازگشت سروش است که برانکو را راضی نگه می دارد.او هر روز با باشگاه در تماس است و آخرین خواسته اش، حفظ امیری و انصاری.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو از تیم جدیدش راضی است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×