روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصطفوی: تغییرات در فدراسیون اتفاق مثبتی است از منبع ورزش سه. "

مصطفوی: تغییرات در فدراسیون اتفاق مثبتی است

فدراسیون فوتبال در روزهای اخیر با تغییراتی در نفراتش روبرو بوده و بعد از کنار گذاشتن سعید فتاحی شب گذشته رئیس کمیته انضباطی و رئیس کمیته اخلاق از سمتشان استعفا دادند.

به گزارش" ورزش سه" داریوش مصطفوی رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال است که پیش از این سابقه سال ها فعالیت به عنوان رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال را داشته است. مصطفوی درباره تغییر و تحولات اخیر فدراسیون فوتبال گفت:" به نظر من برای زنده نگه داشتن یک پدیده ای مثل فوتبال باید به روز رفتار کرد. این آقایان چند سالی بودند و به نظرم آقای حسن زاده خوب کار کرده بود. شنیده ام که یک پست حساس در دادگستری به او پیشنهاد شده اما در مجموع من از کلیه دست اندرکاران می خواهم که یار فدراسیون باشند."او افزود:" اگر شخصی دبیرکل یا مسئول برگزاری از سوی فدراسیون اعلام می شود باید دیگران با آن ها هماهنگ باشند. در این اواخر می دیدیدم که مسابقات در شهرهای مختلف با مشکل روبرو می شدند. باید آدمی در چنین پست هایی حضور داشته باشند که هیات ها صادقانه با آن ها همکاری کرده و در خدمتش باشند. اگر شخصی را به هر دلیلی قبول نداشته باشند با دو سه مسابقه شرایط به هم می ریزد و اتفاقاتی می افتد که جامعه دچار شوک می شود. اتفاقاتی که در تبریز و اهواز دیدیدم اتفاقات خوبی نبودند. حتی اگر داوری مسبب برخی این جریانات است باید با داور هم برخورد شود."دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال گفت:" یک فدراسیون است و یک دبیر کل و همه باید در خدمتش باشند نه اینکه او در خدمت دیگران باشد. من شکوری را می شناسم اما در این مدت کار خاصی از او ندیدم. وقتی او انتخاب شد خیلی استقبال کردم چون یک جوان تحصیلکرده فوتبالی است اما نشست و ساکت ماند. شاید فدراسیون هم از این موضوع خوشحال نباشد."او اضافه کرد:" امروز کسی از دبیرکل فدراسیون فوتبال اطاعت نمی کند و این برای وجهه فوتبال ایران در آسیا بد است. من راجع به توانایی افراد حرف نمی زنم موضوع این است که این افراد با هم جفت نشده اند."مصطفوی در ادامه با اشاره به حضور چهره های فوتبالی در عرصه مدیریت فدراسیون فوتبال در ماه های اخیر هم گفت:" من این را مثبت می دانم . شکوری و یا نیما نکیسا را دوست دارم. اما من در مدیریت نگاهم به توان و راندمان کاری است. "بازیکن سابق تیم ملی افزود:" درباره این تغییرات که به وجود آمد به نظرم اتفاق مثبتی است؛ حسن زاده آدم خوبی بود اما تنها روشش در کمیته انضباطی جریمه تیم ها بود. من فکر می کنم برخی مسایل دست فردی است که در آن پست قرار می گیرد. زمانی بود که ما فدراسیون را پانزده نفری اداره می کردیم و با 45 میلیون تومان تیم به جام جهانی رفت. ما داور بازی مقدماتی جام جهانی برابر استرالیا را عوض کردیم و یک داور را برای دو مسابقه استقلال و پرسپولیس در تهران به کار گرفتیم. این ها نقش یک دبیرکل است. دبیرکل را در داخل با قدرتش و در خارج با دانشش می شناسند. من نمی توانم توی خانه ام بنشینم و ناگهان دبیرکل بشوم، وقتی می دیدم من بازیکن تیم ملی بودم و مرا می شناختند شرایط فرق می کرد."او درباره انتخاب های بعدی فدراسیون فوتبال هم گفت:" باید یک آدم قوی انتخاب شود که تجربه داشته باشد." او درباره نقش محمدرضا ساکت در فدراسیون هم گفت:" به نظر من شرایطی به وجود آمده که هم برای ساکت و هم برای فدراسیون بد است. به نظر من برای برخی پست ها می توانند آدم های مناسب تری پیدا کنند. برای سرپرستی و مدیریت تیم بهتر است کسی باشد که خودش بازیکن ملی بوده و او را بشناسند. این فوتبال آدم بزرگ مثل علی کریمی، علی دایی، مهدوی کیا، کریم باقری و ...کم ندارد."

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصطفوی: تغییرات در فدراسیون اتفاق مثبتی است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×