روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 17:45 در استادیوم پاس؛ جوانان ایرانی منتظرند از منبع ورزش سه. "

17:45 در استادیوم پاس؛ جوانان ایرانی منتظرند

تیم ملی فوتبال جوانان ایران امروز در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی جام ملت ها از ساعت 17:45 در استادیوم پاس به مصاف امارات می رود.

به گزارش "ورزش سه"، ایران در دو بازی قبلی خود قرقیزستان را با نتیجه 3-0 و نپال را با نتیجه 4-0 شکست داده است و با 6 امتیاز صدرنشین گروه است و در صورت کسب تساوی قهرمان گروه می شود و به اقتدار راهی جام ملت ها خواهد شد. امارات سه امتیازی است به این دلیل که بعد از برتری 4-0 در برابر نپال در بازی با قرقیزستان و در شرایطی که دو ضربه پنالتی را در جریان بازی از دست داد 2-0 شکست خورد و این نشان می دهد نتیجه ای که تیم ملی جوانان در بازی با قرقیزستان به دست آورد، نتیجه ارزشمندی بود.نتایج تیم ملی جوانان در دو بازی سپری شده از این جهت ارزشمند بود که حریفان با آرایش صفر تا صد دفاعی در برابر ایران حاضر شدند و حتی تیم نپال تا دقیقه 75 بازی گلی نخورده بود. از سویی تیم ملی جوانان در دوره قبلی بازی ها در مرحله مقدماتی حذف شده بود و شانس حضور در جام ملت ها و در ادامه جام جهانی را پیدا نکرد.بی شک امروز حضور پرشور تماشاگران ایرانی در استادیوم پاس می تواند انگیزه های جوانان ایرانی را برای شکست امارات و در نهایت صعود با اقتدار به جام ملت ها بالا ببرد. بد نیست بدانید صعود به جام جهانی جوانان یا همان جام جهانی زیر 20 سال سخت تر از صعود تیم ملی به جام جهانی است به این خاطر که تنها 24 تیم از قاره های جهان به جام جهانی جوانان راه پیدا می کنند اما در جام جهانی بزرگسالان 32 تیم حاضر هستند و تازه قرار است این تعداد در آینده افزایش پیدا کند. نکته حا ئز اهمیت دیگر اینکه در رده سنی نوجوانان و جوانان فاصله ها به اندازه تیم های بزرگسالان نیست.7 گل زده حاصل تلاش تیمی بوده که سیروس پورموسوی برای ساختن آن نزدیک به 11 ماه تلاش کرد. تیمی که به تازگی سه بازیکن آن جذب تیم های استقلال و پرسپولیس شدند و چند بازیکن این تیم هم در تیم های شاخص لیگ برتری از جمله فولاد، سپاهان، ذوب آهن، سایپا، ملوان و ... حضور دارند. تماشای بازی های این تیم ارزش حضور در استادیوم پاس را دارد. ساعت 17:45 جوانان ایرانی تلاش در برابر امارات را آغاز خواهند کرد تا در پایان این بازی جشن صعود به جام ملت ها را برپا کنند. این موفقیت بعد از قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره ای که در امارات رقم خورد می تواند حال خوب فوتبال ایران را بهتر کند و در روزهای آینده با پیروزی تیم ملی در برابر عراق در اردن شیرینی و حلاوت موفقیت های فوتبال ایران بیشتر خواهد شد.یوزهای جوان ایرانی منتظر شما هستند؛ 17:45 در استادیوم پاس. مسابقه ای که مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی هم یکی از تماشاگران وِیژه آن خواهد بود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 17:45 در استادیوم پاس؛ جوانان ایرانی منتظرند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×