روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و ۴ میزبانی تا پایان نیم فصل (گزارش) از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس و ۴ میزبانی تا پایان نیم فصل (گزارش)

پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، تیم گابریل کالدرون با شکست فولاد دوباره به تعطیلات رفت و بعد از این تعطیلات باید آماده 5 بازی باقیمانده نیم فصل اول شود. بازی پرسپولیس در اهواز پنجمین بازی خارج از خانه سرخ ها در این فصل سومین بازی خارج از تهران بود که سومین برد را برایشان به دنبال داشت. پرسپولیس در بازی های خارج از خانه مقابل استقلال، شاهین و فولاد برنده شده اما به تراکتور و شهر خودرو باخته است.جالب اینکه در این فصل و قبل از این پرسپولیس دو بار با لباس سفید در تبریز و مشهد به میدان رفته بود که دو شکست تلخ برای شان به دنبال داشت اما در اهواز نخستین برد با لباس دومش را ثبت کرد.نکته جالب اینجاست که پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد؛ بازی هفته سیزدهم مقابل ذوب آهن در اصفهان. دیگر بازی خارج از خانه مقابل سایپا خواهد بود که احتمالا در ورزشگاه شهر قدس یا تختی به انجام خواهد رسید.دیگر بازی خارج از خانه هم هفته پانزدهم مقابل سایپا برگزار خواهد شد که احتمالاً در ورزشگاه شهر قدس برگزار می شود. احتمال این وجود دارد سرخ ها در آن مسابقه هم از لباس سفید استفاده کنند. در واقع پرسپولیس تا پایان نیم فصل احتمالاً فقط یک بار دیگر در شهر قدس با لباس دومش به میدان خواهد رفت و می تواند دو باخت ابتدایی فصل با این لباس را جبران کند.در عین حال شرایط برای سرخ ها در مقطع پایانی نیم فصل اول هم راحت خواهد بود و با توجه به برگزاری بیشتر مسابقات در خانه و مقابل حریفانی که می شود روی بیشتر امتیازهای بازی در مصاف با آنها حساب کرد.برنامه بازی های باقیمانده پرسپولیس در نیم فصل اول به شرح زیر است:یک) هفته یازدهم، جمعه 1/9/98، پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان2) هفته دوازدهم، شنبه 9/9/98، پرسپولیس – نساجی قائمشهر3) هفته سیزدهم، پنجشنبه 14/9/98، ذوب آهن – پرسپولیس4) هفته چهاردهم، سه شنبه 19/9/98، پرسپولیس – گل گهر سیرجان5) هفته پانزدهم، شنبه 23/9/98، سایپا – پرسپولیس

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و ۴ میزبانی تا پایان نیم فصل (گزارش) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×