روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پسری که خودش را دستیار کالدرون می داند از منبع ورزش سه. "

پسری که خودش را دستیار کالدرون می داند

ویدئویی از یک تیم فوتبال بچه های سندرم دان در فضای مجازی منتشر و بسیار مورد توجه قرار گرفت که در آن این بچه ها برای شروع بازی هم قسم می شوند.

به گزارش" ورزش سه" سعید و همتیمی هایش دستها را روی شانه انداخته و برای شروع بازی همدل می شوند. سعید :" من مربی پرسپولیسم، دستیار کالدرونم ، روسفیدم کنید، سیستم 4-4-2 لوزی -خطی و 4-2-3-1 عمل کنید. دفاع های وسط می ایستن و شما حمله می کنید. فهمیدید؟ یک ...دو ... سه"این یکی از جذاب ترین صحنه های فوتبالی امروز بود. زمانی که بچه های سندرم دان دیوار47 دور هم حلقه زده اند و برای یک مسابقه به اندازه فینال جام جهانی انگیزه دارند. سعید کسی که خودش را دستیار کالدرون می داند از روش های بازی پرسپولیس در سال های اخیر حرف می زند و این نشان می دهد که این بچه ها چقدر به فوتبال عشق و علاقه دارند و این همان عشق نابی است که همه دیوانه های فوتبال در دوران کودکی تجربه کرده اند. عشقی که انگار امروز حلقه گمشده فوتبال ایران درون زمین و حتی روی سکوها است. در این ویدئو اما مردجوانی هم حضور دارد که مربی این بچه ها است. نامش محسن پارسا است واز سال 93 کار با بچه های سندرم دان را در موسسه خیریه دیوار47 آغاز کرده است. او درباره حضورش در این تیم گفت:" من بازی می کردم وبازیکن تیم نیروی زمینی بودم. اما فوتبال را زود کنار گذاشتم و در آکادمی مرحوم ناصرحجازی به عنوان مربی کار می کردم که اردوان عالم زاده یکی از مربیان آکادمی به من پیشنهاد همکاری داد و من از آن زمان دیگر کار این تیم را در دست دارم."او افزود:" ما استعدادهای خوبی داشتیم اما زمین نداریم و با هر تغییر پیمانکار باید منتظر بمانیم. بچه ها واقعا از فوتبال لذت می برند و از نظر روحی نه فقط خودشان که برای خانواده هایشان بسیار مثبت است. بچه های خیلی بیشتری دوست دارند به تمرین بیایند. اما نیازهای مالی این بچه ها خیلی بالا است و برخی برای هزینه رفت و آمد هم مشکل دارند. ما قبلا شاگرد داشتیم که از شهرستان هایی مثل بابل و سمنان می آمدند اما شرایط الان به گونه ای شده که نمی توانند. "او همچنین گفت:" بازیگران و بازیکنان مطرحی می آیند ، علی کریمی ، هادی عقیلی و خیلی های دیگر آمدند اما اسپانسری و ساپورت مالی وجود ندارد."مربی تیم سندرم دان درباره این تیم و ویدئویی که وایرال شده گفت:" ما قبل از هر بازی همدل و هم صدا و البته در این ویدئو دو تا دیگراز بچه ها که در تیم روبرویی بودند نیستند. سعید که در این ویدئو حرف می زند آنقدر اطلاعات فوتبالی اش بالا است که باعث تعجب می شود. بچه های دیگر هم اینطوری هستند. آن ها عاشق فوتبال هستند و هوش بالایی دارند. در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در فصل های قبل این بچه ها را به ورزشگاه آزادی دعوت کردند و آن ها مقابل تیم ها وارد زمین شدند."

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پسری که خودش را دستیار کالدرون می داند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×