روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس با تیم نصفه و نیمه (عکس) از منبع ورزش سه. "

تمرین پرسپولیس با تیم نصفه و نیمه (عکس)

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پس از چهار روز تعطیلی در غیاب 7 بازیکن ملی پوش برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت پس از دیدار با فولاد و کسب پیروزی دلچسب، 4 روز تعطیلی را سپری کردند و از امروز زیر نظر گابریل کالدرون تمرینات خود را استارت زدند. کالدرون نیز در این روزها مرخصی کوتاهی را سپری کرد و امروز به همراه دستیاران خود در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافت تا تلاش شاگردانش را زیر نظر بگیرد.نکته جالب غیبت 7 بازیکن ملی پوش تیم پرسپولیس بود که در اردوی تیم ملی بزرگسالان و امید حضور خواهند داشت. همچنین نکته مهم دیگر حضور براندائو جونیور در تمرین سرخپوشان است که باوجود قرارگیری در لیست مازاد و تلاش برای فسخ قرارداد، در تمرینات حاضر است.کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی قرمزها که دوران نقاهت را می گذراند، زیر نظر کادر پزشکی تمرینات اختصاصی را انجام داد. او احتمالا از هفته دوازدهم آماده حضور در زمین خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس با تیم نصفه و نیمه (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×