روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی و انگیزه دوباره به لیست ویلموتس از منبع ورزش سه. "

ترابی و انگیزه دوباره به لیست ویلموتس

هافبک تاثیرگذار پرسپولیس امیدوار است دوران غیبتش در تیم ملی خیلی زود پایان یابد و بتواند بار دیگر نظر ویلموتس را به خود جلب کند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از عجیب ترین تصمیمات مارک ویلموتس در اعلام لیست جدید تیم ملی برای بازی با عراق، غیبت نام مهدی ترابی بود. بازیکنی که در فصل جاری از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم کالدرون محسوب شده و توانسته در بیشتر گل های این تیم نقش موثری به جا بگذارد.ترابی در این فصل با 4 گل زده و سه پاس گل و گرفتن یک پنالتی، امیدوار بود بتواند در دیدار با عراق از سوی ویلموتس شانس بازگشت به اردوی تیم ملی را به دست بیاورد که در نهایت این مهم برای او میسر نشد. ترابی اکنون با شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس بعد از تعطیلی چهار روزه، با انگیزه دوباره در جمع شاگردان گابریل کالدرون حضور یافته و امیدوار است بتواند شانس بازگشت به جمع ملی پوشان را برای خود رقم بزند.باید دید هافبک سرخپوشان که یکی از مهره های قابل اعتنای کالدرون و محبوب هواداران این تیم محسوب می شود، قادر خواهد بود به این خواسته خود دست یابد یا خیر. او اکنون دومین اردوی تیم ملی را نیز از دست داده و این در حالی ست که در اولین بازی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی برابر هنگ کنگ 60 دقیقه فرصت حضور در ترکیب را نیز به دست آورده بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی و انگیزه دوباره به لیست ویلموتس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×