روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاتمی:دعوا با سوشا؟ او مثل برادر من است از منبع ورزش سه. "

حاتمی:دعوا با سوشا؟ او مثل برادر من است

مهاجم نفت مسجدسلیمان می گوید که در بازی با پرسپولیس موقعیت های کمی نصیبش شد.

به گزارش "ورزش سه"، فرزاد حاتمی در این باره گفت: با توجه به سیستمی که ما بازی کنیم موقعیت کمی نصیب مهاجمان می شود و حتی یک موقعیت 30 درصدی هم نصیب ما نمی شود. من باید موقعیت سازی کنم ولی همین که کم گل می خوریم و موقعیت نمی دهیم برای من حکم آقای گلی را دارد.او در مورد اینکه پارسال تارتار او را برابر پرسپولیس بازی نداد هم گفت: آن جاشیه ها برای پارسال است و من از آقای تارتار هم عذرخواهی کردم. من همیشه به پرسپولیس احترام می گذارم و دیدید که هواداران شان بازی را گرم کردند.مهاجم نفت مسجدسلیمان در مورد نتایج خوب این تیم برابر تیم های مدعی هم گفت: خدا را شکر برابر مدعیان نتایج خوبی کسب کرده ایم. امروز هم آمدیم پرسپولیس را ببریم و حتی به تساوی هم راضی نبودیم.حاتمی در درمورد درگیری اش با سوشا مکانی هم گفت: اصلا، سوشا مثل برادر من است و رابطه مان بسیار نزدیک است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاتمی:دعوا با سوشا؟ او مثل برادر من است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×