روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل صنعت نفت از منبع ورزش سه. "

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل صنعت نفت

گابریل کالدرون تصمیم گرفته به زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده اعتماد کند تا با این ترکیب از سد صنعت نفت بگذرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت عصر امروز در مقابل صنعت نفت آبادان به میدان خواهند رفت. این بازی حساس در حالی انجام می شود که پرسپولیسی ها بازی قبلی را به نفت مسجدسلیمان واگذار کردند و حالا شرایط ویژه ای دارند. باخت به صنعت نفت و کنار رفتن از جام حذفی، اوضاع را برای گابریل کالدرون بحرانی خواهد کرد و به همین خاطر او قصد دارد با حداکثر توان تیمی به مصاف حریف برود.علیرضا بیرانوند که بازی قبلی گل عجیبی خورد، همچنان انتخاب نخست سرمربی آرژانتینی است. در سمت راست و چپ خط دفاعی تغییری وجود نخواهد داشت و مهدی شیری به همراه محمد انصاری به میدان خواهند رفت. مهم ترین اتفاق، بازگشت شجاع خلیل زاده به میدان است که در بازی امروز به همراه سیدجلال حسینی زوج دفاع میانی را تشکیل خواهند داد.در خط هافبک باوجود بهبود کمال کامیابی نیا، ربیع خواه در ترکیب خواهد بود. جلوتر از او احمد نوراللهی با شماره ۸ نقش آفرینی می کند و در سمت راست و چپ نیز محمد نادری و وحید امیری حضور خواهند داشت. این در حالی است که بسیاری پیش بینی می کردند باتوجه به نمایش درخشان عالیشاه، کالدرون او را فیکس کند.یک خط جلوتر، ترابی و علیپور در میدان دیده خواهند شد. این دو در بازی قبلی چند فرصت خوب را از دست دادند و حالا باید اشتباهات خود را جبران کنند.* شجاع آخرین بار در مقابل ماشین سازی به زمین رفت و با گرفتن کارت زرد از بازی بعدی محروم شد. زوج او و سیدجلال این فصل کمتر به کار گرفته شده و حالا باید دید این دو در کنار هم چه خواهند کرد.* فرشاد احمدزاده که دو سال پیش در بازی جام حذفی به صنعت نفت گلزنی کرد، حالا روی نیمکت حضور دارد و می تواند در نیمه دوم به زمین برود.* علی علیپور تاکنون شش گل به تیم صنعت نفت آبادان زده و رکوردی ویژه برابر حریف جنوبی دارد.* پرسپولیس در بازی لیگ برتری توانست نفت را با گل کنعانی زادگان شکست دهد؛ او امروز احتمالا نیمکت نشین خواهد بود.* در سال های اخیر حمید استیلی، برانکو ایوانکوویچ، یحیی گل محمدی و حمید درخشان با شکست در ورزشگاه آزادی از جام حذفی خداحافظی کردند و حالا کالدرون به دنبال فرار از این اتفاق خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل صنعت نفت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×