روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می کند؟ از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می کند؟

تیم پرسپولیس عصر امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی جدالی سخت با صنعت نفت آبادان خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز سه دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار می شود که در یکی از مهم ترین دیدارها پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی، به مصاف صنعت نفت آبادان می رود.سرخپوشان پایتخت بعد از حذف ماشین سازی تبریز به این مرحله رسیدند و صنعت نفت هم با پیروزی مقابل قشقایی شیراز به یک هشتم نهایی راه یافت.بازی امروز برای پرسپولیس سومین تقابل با یک تیم نفتی در این فصل است. شاگردان کالدرون روز جمعه هم در هفته یازدهم لیگ برتر میزبان نفت مسجد سلیمان بودند که با یک شکست خانگی شوکه کننده روبرو شدند. اما سرخپوشان با همین تیم صنعت نفت هم در لیگ برتر بازی کرده اند و جدال امروزشان دومین تقابل با آبادانی هادر فصل جاری است. در هفته سوم لیگ برتر بود که پرسپولیس میزبان صنعت نفت شد و موفق شد با تک گل کنعانی زادگان این تیم را شکست دهد.حالا در دیداری که قطعا برنده خواهد داشت، باید ببینیم پرسپولیس و کالدرون خاطره کدام تقابل با تیم های نفتی را تکرار می کنند؛ پیروزی مقابل همین صنعت نفت، یا شکست برابر نفت مسجد سلیمان.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می کند؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×