روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خاطره جالب تارتار از قرعه سخت نفت mis از منبع ورزش سه. "

خاطره جالب تارتار از قرعه سخت نفت mis

سرمربی نفت مسجدسلیمان خاطره شخصی جالبی از قرعه سخت تیمش در اوایل فصل بیان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قبل از شروع مسابقات لیگ برتر نوزدهم با انجام قرعه کشی مشخص شد که تیم نفت مسجدسلیمان باید در 5 هفته ابتدایی با تراکتور، استقلال، سپاهان و شهرخودرو 4 مدعی لیگ برتر روبه رو شود و دیگر دیگر این هفته ها نیز با صنعت نفت آبادان در خانه حریف برگزار شد.این قرعه سخت باعث شد تا اعضای تیم نفت مسجدسلیمان بارها درباره اش صحبت کنند. با همه مسائل موجود اما نفتی ها موفق شدند هر 4 تیم مدعی لیگ برتر را متوقف کنند و با تساوی بازی را به پایان برسانند که این نتایج خوب آنها را به آینده امیدوار کرد و حالا کار به جایی رسیده که نفت در 11 بازی گذشته خود در لیگ برتر و دو بازی حذفی شکستی را تجربه نکرده و حتی هفته پیش آنها در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را نیز از پیش رو برداشتند.در وضعیت کنونی مهدی تارتار سرمربی موفق نفت مسجدسلیمان اما به بیان خاطره ای از قرعه کشی لیگ برتر و مصاف با تیم های سخت پرداخته است. او که شب گذشته میهمان حضوری برنامه فوتبال برتر بود، در این خصوص گفت: «وقتی قرعه کشی انجام شد، همسرم بابت رفتنم به مسجدسلیمان بی تابی می کرد و ناراحت بود. من به او گفتم که دلتنگ نباش، 4، 5 هفته تحمل کن و خیلی زود به خانه برمی گردم.»اشاره تارتار به قرعه سخت نفت بود که می خواست بگوید هیچ طرفدار فوتبالی و حتی خودش هم تصور نمی کرد تیمش اینقدر خوب کار کند و بتواند با نتایج خوب موجب غافلگیری اهالی فوتبال شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خاطره جالب تارتار از قرعه سخت نفت mis از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×