روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی: بروید بازیکنی که به برانکو زنگ زده را پیدا کنید از منبع ورزش سه. "

کنعانی: بروید بازیکنی که به برانکو زنگ زده را پیدا کنید

مدافع پرسپولیس در خصوص حضور برانکو در ایران گفت: بنده هیچ خبری در مورد آقای برانکو ندارم. ان شاالله هر اتفاقی می افتد به نفع تیم ملی باشد.

به گزارش "ورزش سه" محمد حسین کنعانی زادگان بعد از بازی پرسپولیس و نفت در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر رابطه نه چندان خوب ویلموتس و بازیکنان تیم ملی گفت: نه چنین چیزی نیست. آقای ویلموتس به بچه ها احترام می گذاشتند و بازیکنان هم این کار را می کردند. حرف هایی در فضای مجازی شنیدیم اما چنین چیزی نیست که بچه ها با ویلموتس بد باشند و یا حتی برعکس آن.کنعانی در مورد بی انگیزه بودن ویلموتس در تیم ملی نیز گفت:این را از خودشان بپرسید نه من. من بازیکن هستم و چیزی نباید بگویم.وی درباره تمرینات کم تیم ملی قبل از بازی با عراق گفت: چنین چیزی نبود و تمرینات خیلی خوبی داشتیم. دو جلسه بیشتر تمرین کردیم. لژیونرها بازی داشتند و اگر زودتر تمرین داشتیم لژیونرها نبودند که هماهنگ باشیم.مدافع تیم ملی در خصوص خداحافظی مسعود شجاعی بعد از بازی با عراق گفت:نه چنین چیزی اصلا نبود.کنعانی زادگان از حضور برانکو در ایران اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: بنده هیچ خبری در مورد آقای برانکو ندارم. ان شاالله هر اتفاقی می افتد به نفع تیم ملی باشد.به بازیکنان پرسپولیس گفته اند که برانکو سرمربی تیم می شود و به همین دلیل تعدادی از آن ها به سرمربی سابق خود زنگ زده اند. وی در پاسخ به این سوال جنجالی گفت: من چیزی نمی دانم. آن چند نفر را پیدا کنید. من زنگی به برانکو نزدم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی: بروید بازیکنی که به برانکو زنگ زده را پیدا کنید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×