روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعاده حیثیت اسکوچیچ و شاگردان در ازادی از منبع ورزش سه. "

اعاده حیثیت اسکوچیچ و شاگردان در ازادی

شاگردان دراگان اسکوچیچ در بازی امروز عملکرد خوبی به خصوص در نیمه اول از خود نشان دادند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های صنعت و پرسپولیس امروز در چارچوب رقابت های جام حذفی از مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم رفتند که شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه، برنده دیدار را مشخص کرد.شاگردان اسکوچیچ که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنند و هنوز دریافتی خاصی نداشته اند، نسبت به بازی با استقلال بسیار بهتر و سرحال تر عمل کردند.آبادانی ها که در بازی قبل خود در لیگ برتر برابر استقلال با پنج گل شکست خورده بودند و به نوعی عملکرد قبلی شأن زیر سوال رفته بود با نمایش امروز توانستند اعاده حیثیت کنند و نشان دهند که آن بازی یک اتفاق بوده است.نفتی ها در نیمه اول می توانستد گلزنی کردند اما بی دقتی بازیکنان باعث شد تا آن ها فرصت های عالی را از دست بدهند و در نیمه دوم البته نیز می توانستند با ضربه سر آل کثیر به گل برسند که واکنش بیرانوند باعث شد تا دروازه پرسپولیس بسته بماند.نفتی ها که در لیگ شانزده امتیازی هستند، می توانند همین روند درخشان خود را ادامه بدهند اگر مسئولان شهری و استانی کمی بیشتر به آنها نگاه کنند و باعث نشوند تا روحیه و انگیزه شاگردان اسکوچیچ کم تر از حد نرمال بشود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعاده حیثیت اسکوچیچ و شاگردان در ازادی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×