روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون: تیم بزرگ مهاجم سطح بالا می‌خواهد از منبع ورزش سه. "

کالدرون: تیم بزرگ مهاجم سطح بالا می‌خواهد

سرمربی پرسپولیس میگوید علیپور در وضعیت خوبی نیست و پرسپولیس به عنوان تیمی بزرگ به مهاجم سطح بالا احتیاج دارد.

به گزارش "ورزش سه"، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس پس از پیروزی مقابل صنعت نفت در نشست خبری حضور یافت و اظهارات خود در خصوص این مسابقه را انجام داد.تیم بزرگ مهاجم بزرگ می خواهداز اول که لیگ شروع شد ما آمار را می بینیم، ما مهاجم گلزن نداریم و یک تیم که مهاجم گلزن نداشته باشد، در مقابل تمام تیم هایی که مقابلش دفاع می کنند به مشکل می خورد. سعی میکنیم علیپور را از لحاظ روحی برگردانیم، او بازیکن مهمی برای ماست. عبدی را داریم که جوان و آینده دار است. چون بازیکن جوانی است نمی توانیم توقع داشته باشیم مثل باتجربه ها باشد.علیپور شرایط روحی خوبی نداردفعلا شرایط تا دسامبر به همین شکل است. من به تمام تیم های دیگر هم تبریک میگویم چون واقعا خوب بازی می کنند اما یک تیم بزرگ همیشه یک مهاجم سطح بالا نیاز دارد. علیپور الان مهاجم ماست اما از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیست.پایان کار جونیور در پرسپولیسجونیور دیگر در گروه نیست. در تمرینات هم میبینم که نمی تواند جزو ۱۸ نفر باشد. ماهینی هم تصمیم کادر بود باتوجه به این که کنعانی قرار بود نیمکت نشین باشد.ادامه دارد...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون: تیم بزرگ مهاجم سطح بالا می‌خواهد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×