روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: هواداران حق دارند دلخور باشند از منبع ورزش سه. "

حسینی: هواداران حق دارند دلخور باشند

سید جلال حسینی می گوید تیم پرسپولیس روز به روز در حال تلاش کردن است تا عملکرد بهتری داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسین کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر صنعت نفت آبادان و صعود به جمع یک چهارم نهایی جام حذفی، در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی گفت: بازی سختی بعد از سه روز بود. خدا را شکر که بردیم و به مرحله بعد رفتیم.او در مورد شرایط سخت این روزهای پرسپولیس بیان کرد: ما روز به روز تلاش می کنیم تا هوادارانمان خوشحال باشند. حق دارند دلخور باشند. ما تلاش می کنیم تا روز به روز بهتر شویم.سیدجلال در واکنش به این سوال که تیمش در این بازی موقعیتی داده نشد، عنوان کرد: بحث موقعیت نیست. تیم ها بسته بازی می کنند. روی ضدحمله کار می کنند. شما بازی را ببینید. کار ما سخت شده ولی مطمئن باشید بهتر می شویم.کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرسپولیس مدعی قهرمانی است، عنوان کرد: ما همیشه مدعی هستیم و با تمام وجود برای قهرمانی تلاش می کنیم.از حسینی در رابطه با این پرسیده شد که هواداران این تیم احساس می کنند پس از کسب سه قهرمانی دیگر اجازه قهرمانی به تیمشان داده نمی شود که او در پاسخ به این سوال گفت: بعضی وقت ها ضربه هایی می زنند ولی وظیفه ما چیز دیگری است. امیدوارم هواداران بیشتر بیایند و ما آماده بشویم برای بازی های بعدی.از کاپیتان سابق تیم ملی در مورد شرایط تیم ملی هم پرسیده شد که او افزود: شرایط چه برای برانکو و چه برای ویلموتس سخت است. همه باید تمرکز داشته باشند برای بازی بعدی.آخرین سوال در مورد حضور کم هواداران در ورزشگاه بود که او اینگونه به این موضوع واکنش نشان داد: امیدوارم به حق دلخورند. بعضی بازی ها می گویند انجام می شود یا لغو می شود. بحث بلیت فروشی است. امیدوارم روز به روز بهتر شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: هواداران حق دارند دلخور باشند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×