روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روستایی: حمایت کنند، ایران به المپیک می‌‌رود از منبع ورزش سه. "

روستایی: حمایت کنند، ایران به المپیک می‌‌رود

مهاجم جوان پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که تیم امید ایران به المپیک راه پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، امیر روستایی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت: توانستیم به چیزی که می خواستیم برسیم. انشاالله بازی به بازی پیش برویم و در جام حذفی به قهرمانی برسیم.بازیکن تیم امید درباره شرایط این تیم و بازی های دوستانه اخیر گفت: ما سه بازی کردیم، دوتا با اندونزی که شرایطمان خیلی خوب بود و توپ هایمان به گل نرفت. در بازی قطر هم ما روی دو اشتباه فردی گل خوردیم ولی در ادامه خدا را شکر خوب بازی کردیم. به نظرم این تیم به المپیک می رود، فقط یک مقدار حمایت از مسئولان می خواهد که تا اینجا هم حمایت کرده اند. اردوی آخر ما در فیفادی نیست و باشگاه ها باید همکاری بیشتری کنند و بازیکنان را بدهند تا تیم موفق شود.او در مورد پست بازی اش در تیم امید هم گفت: بازی آخر تیم امید دفاع راست بازی کردم. پست من مهاجم و وینگر است اما هرجا صلاح بدانند، بازی می کنم.روستایی درباره زیاد بازی نکردن در پرسپولیس افزود: من تمام تلاشم را می کنم. این مسائل به کادر فنی بستگی دارد. اردوهای تیم ملی کمی دخیل بود. حالا تلاشم را بیشتر می کنم که انشاالله در ادامه برای پرسپولیس بیشتر بازی کنم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روستایی: حمایت کنند، ایران به المپیک می‌‌رود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×