روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاج در مسیر فسخ‌قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی‌بعدی از منبع ورزش سه. "

تاج در مسیر فسخ‌قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی‌بعدی

مهدی تاج با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به صورت تلویحی از اتفاقات مهم آینده فوتبال ایران پرده برداشت.

به گزارش "ورزش سه"، رییس فدراسیون که در آن تصویر وی و علیرضا بیرانوند وجود دارد از انجام یک سفر سرنوشت ساز برای فوتبال ایران ضمن خداحافظی با گلر ملی پوش خبر داد.سفری که تاج از ان صحبت می کند برای تعیین تکلیف نیمکت فوتبال ایران است. در حال حاضر هدف اولیه تاج، فسخ قرارداد با مارک ویلموتس با حداقل هزینه و سپس عقد قرارداد با سرمربی جدید است. اما این احتمال وجود دارد که فدراسیون با سرمربی بلژیکی برسد و او کارش را با تیم ملی ادامه دهد. ویلموتس که قراردادی سه ساله با فدراسیون منعقد کرده، بعد از دو شکست مقابل عراق و بحرین به شدت مورد انتقاد شدید هواداران و اهالی فوتبال است و به سختی می توان آینده ای روی نیمکت برای او متصور بود. از سویی شایعاتی درباره عقد قرارداد با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس منتشر شده که فدراسیون هیچ تایید و تکذیبی در خصوص آن نداشته است.بعد از انتخاب ویلموتس به عنوان جانشین کارلوس کی روش برای ادامه کار او شرایطی دارد که مهمترین آن اقامت این سرمربی در تهران و زیر نظر گرفتن بازی ها از سوی سرمربی کنونی تیم ملی است. شرطی که احتمالا مورد تایید ویلموتس قرار نخواهد گرفت و به احتمال زیاد همین مساله است که آینده نیمکت ایران را رقم خواهد زد.تاج که با مشکلات عدیده و مسائل مالی بی شمار برای اداره فدراسیون و تیم های مختلف ملی مواجه است، به دنبال این است که در صورت پایان همکاری با سرمربی تیم ملی، این اتفاق با کمترین هزینه ممکن رقم بخورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاج در مسیر فسخ‌قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی‌بعدی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×