روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان از منبع ورزش سه. "

پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان

سپاهان امروز در شرایطی به مصاف تیم شهر خودرو می رود که عزت الله پورقاز مدافع میانی و بدون حاشیه خود را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پورقاز در جریان بازی با نساجی از ناحیه رباط آسیب دید. گفته می شود که پزشکان بعد از گرفتن عکس MRI به زودی در مورد مصدومیت این بازیکن اظهار نظر خواهند کرد. کشیدگی رباط یا پارگی رباط دو مصدومیتی است که در انتظار مدافع سپاهان است. در صورتی که رباط او پاره شده باشد باید عمل جراجی انجام دهد و فصل را از دست خواهد داد. هر چند شواهد حکایت از پارگی رباط او دارد.عزت پورقاز که در تیم سپاهان اوت های بلندی پرتاب می کند فصل گذشته با 5 گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی گل زن ترین مدافع میانی لیگ برتر بود. در غیاب او مهدیزاده در کنار ولسیانی برای تیم سپاهان بازی خواهد کرد.پورقاز پیش از این در تیم سپاهان مصدومیت سختی از ناحیه کمر را پشت سر گذاشته بود و خوشبختانه در یک صحنه و در بازی با پرسپولیس در حالی که به سختی از ناحیه کمر مصدوم شده بود با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به بازی ها برگشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×