روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیشه عمر منصوریان باز هم در دستان مهاجری از منبع ورزش سه. "

شیشه عمر منصوریان باز هم در دستان مهاجری

بعد از شکست سنگین و تلخ برابر پرسپولیس حالا ذوبی ها در فولادشهر جدالی حیثیتی و سرنوشت ساز با نساجی پیش رو خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن اصفهان در ادامه فراز و نشیب های این فصل با سه گل به پرسپولیس باخت تا علیرضا منصوریان که در آخرین نشست خود با هیات مدیره باشگاه وعده کسب امتیازات مد نظر را داده بود بیشتر از همیشه تحت فشار قرار بگیرد. سرمربی ذوب آهن که بنا به وعده خود باید تا پایان نیم فصل (در 5 بازی) حداقل ده امتیاز به اندوخته های خود واریز می کرد حالا با گذشت سه بازی تنها چهار امتیاز کسب کرده و در دو بازی باقی مانده باید شش امتیاز را کسب کند.اولین فینال منصوریان مقابل تیم شهرخسته خواهد بود، جایی که رضا مهاجری روی نیمکت رهبری نساجی نشسته و همین اتفاق می تواند نقطه اتکای منصوریان برای عبور از سد اول برای ماندن در فولادشهر محسوب شود. در هفت تقابل قبلی این دو مربی در تاریخ لیگ برتر آمار به سود منصوریان است چون 5 پیروزی، یک تساوی و یک باخت در کارنامه آنها ثبت شده تا همه چیز حکایت از برتری کامل سرمربی ذوبی ها داشته باشد.اما شاید تلخ ترین باخت تمام دوران مربیگری منصوریان در همان بازی معروف استقلال با پدیده در تهران و مقابل بیش از 30 تا 40 هزار هوادار حاضر در آزادی باشد، روزی که منصوریان از هدایت تیم محبوبش آن هم با فشار مضاعف تماشاگر و شعارهایی که انتظارش نمی رفت، استعفا داد تا تلخ ترین لحظات زندگی فوتبالی خود را تجربه کند. با گذشت چند سال از آن شب تلخ یک بار دیگر به نظر می رسد شیشه عمر منصوریان در نیمکت ذوب آهن به دست تقابل با مهاجری و نساجی است چون با نتیجه ای غیر از برد برای میزبان اصفهانی مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار آینده منصوریان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیشه عمر منصوریان باز هم در دستان مهاجری از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×